reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Crazy Girl skasowałaś bloga? buuuuu :-(
Pauletta powodzenia z tym przedszkolem ;-);-)

piękna pogoda :-):-)
a pamiętam,że wrzesień i październik 5 lat temu tez był taki piękny,a pamietam bo mi się synciu we wrzesniu urodził ;-)
 
reklama
Hey
No i moje dziecko w szkole
Poszedl bez problemu
Na dzien dobry poznal Mikolaja i siedza przy jednym stoliku
Szkola bardzo fajna pani tez
Jak wychodzilismy to sie usmiechal
Pozniej byla kawa i herbata dla rodzicow
Poznalosmy kilka osob w wiekszosci polakow

Teraz mam taki spokoj w domu Emka sie grzecznie bawi i nikt jej nie dokucza ;-)

Ok zmykam robic barsCzyk
Milego slonecznego dnia
 
Anineczka swojego - tak bo nie mam i nie będę miała na razie czasu go pisać. Postanowiłam że przyłożę się do tego Emilkowego..

czy ktoś może podać mi nr tel. do Mamy AiJ??
 
Witam Kobietki,

Wczoraj juz nic nie pisalam, bo to dzien Misi byl nie chcialam z moimi glupotami sie wcinac.

Na sam poczatek chcialam podziekowac Zgaguli za bardzo mile przyjecie nas w swoje progi, za mile spedzone popoludnie. Najbardziej sie ciesze,ze MOllunce sie wszystko podobalo i Moniula-Zgagula i Adula i Julianek i Tekla i plac zabaw itd itd moglabym wymieniac. Jak sie obudzila juz w domku to zaczela plakac i stwierdzilam, ze to chyba przez to, ze juz nie widziala Waszych twarzyczek. Bedziemy tam czesciej jesli tylko nas zechcecie :)

Kasiuleczko odwazna decyzja, piekny rezultat!!!!Zawsze chcialam miec taki kolor, ale mi by tak jak Tobie nie pasowal.
Frog ja rowniez dziekuje za spotkanie i mam nadzieje, ze tez bedzie mozliwosc spotykac sie czesciej. A i powodzenia w zdecydowaniu sie na maluszka. Powiedz co tam ugadaliscie z mezem???
MOnaidan trzymam kciuki za synka w szkole. Ale dumna jestes co? Z tego co slyszalam, ze obowiazkowy jezyk irlandzki jest dla tych dzieci, ktore urodzily sie w Irlandii, a te kt. nie to moga miec ale nie musza. Ale wiesz najlepiej to sie dowiedziec w szkole, bo plotek to jest zawsze duzo.
Pauletta trzymam kciuki za dolozenie godzin dla Wiktorka!!!
Kamcia Galway fajne te swinki!!!Moglas wziac dwie hahah Synek na pewno bedzie pod wrazeniem!
Wisienko moja corka ma 15miesiecy. Juz od bardzo, ale to bardzo dawna chodzi o 19.00 spac ZAWSZE! Budzila sie roznie, 6.00, potem 7.00. Teraz budzi sie 7.30 a raz spala nawet do 9.15. Obudzila sie wczesniej, poczekalam bo lezala i sobie gadala i zasnela.
Tez myslalam, ze mojej dziewczynce lozeczko jest za male. Spi podobnie jak tutaj opisujecie.Wiekszosci w poprzek. A i od jakiegos czasu spi sama w pokoiku, bo budzila sie wczesniej jak mnie uslyszala. Taka to myszka z niej.
Po poludniu klade ja na pierwssza drzemke po ok.3 godz czyli zawsze wychodzi to 10.00 lub 10.15. Jak spala wtedy dluzej to pozniej i potem krotka ok 15.00 nie pozwalam jej zasnac po godz. 16.00, bo nie chciala by sapc o 19.00. Takich zasad ja sie trzymam. A wieczorem zawsze przed snem daje jej herbatki rumiankowej zwyklej i od tego czasu skonczyly sie bolesci zoladkowe, kt ja wybudzaly w nocy a tez mi sie wydaje, ze na zabki to pomaga.
Od 3 miesiecy ustalilam jej rytual do spanka i sie tego trzymam.Powodzenia
Larcia mielgo dzionka na Barnie.Mam nadzieje, ze slonko Wam bedzie ladnie swiecilo.
Lubiczanko bedziesz w Galway??Czy ja tutaj dobrze slysze??Fajnie by bylo gdyby byla mozliwosc spotkania.

No a ja mam plan dzis kupic moje corce buty. O ludu stopka jej tak wyszczelila,ze szok. Caly czas pokazuje na paluszki jak ma w butkach i nawet w biegu by je sciagnela a tydzien temu jeszcze nic nie wskazywalo na to. No coz. Jak trza to trza.
Kobitki to sloneczka zycze papa
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)
Misia - no chyba jednak nici z naszego dzisiejszego plażowania:-( niby ciepło, niby słońce jakieś jest, al nie ma tego pięknego błękitnego bezchmurnego nieba... ja chyba wybiorę się na plac zabaw do rinvillevillage albo może nad zatokę na renmore?
obiadek się gotuje - krupnik :-p chatka ogarnięta, więc tylko czekam, aż dziecię wstanie...
 
Ja się chyba zasikam na śmierć:baffled:No dosłownie co 20-30 minut latam siusiu:sorry2:Co jest?!Miałam kiedyś zapalenie pęcherza,ale to szczypało i było parcie na pęcherz,ale sikałam po kropelce a teraz latam jak wściekła i wysiusiowuję cały pęcherz:sorry2:
Anineczko Radek jest bystry chłopiec,ale on wcale po angielsku,nic a nic:no:Zna parę słów,ale tylko jak go zapytam w domu,a żeby się do kogoś odezwać to :no:Na placu zabaw albo odpowiada irlandzkim dzieciom:"Yes,ok!":nerd:nie rozumiejąc co oni do niego mówią,albo udaje,że mówi po angielsku,wymyślając jakieś łamańce językowe:sorry2:a dzieci patrzą na niego jak na cudaka:baffled:
 
Plaza dzis to kiepski pomysl bo chmur pelno ale ja ide do parku z kocykiem :) Bo w domu tez nie ma co siedziec!! Narazie chce naklonic syna na udanie sie na drzemerke zebym mogla obiadzio przygotowac.
 
reklama
Witam laseczki
Mój syn wrócił, nie moge sie na niego napatrzec, nowe słowa, powiedzenia, pomysły masakra, jedna dwa miesiace to duzo..
Urosł 4 cm przytyl 3 kg, masakra
Świnka kolorowa zakupiona Anieczko ta grafitowa ktos 10 min przede mna wykupił.
Dobra lece syn mnie woła hihihi
Miłego dnia Moze tez na plaze skocze..
 
Do góry