reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
Olivier happy po przedszkolu , panie mile 3 były a grupa ok 12 dzieci.
Poszlismy na 2 place zabaw i lody zeby uczcis przedszkole:)
Jutro jego urodzinki wiec prezenty otworzy, a w sobote impreza oli sie juz doczekac nie moze
Pauletta trzymam kciuki żeby sie ułozyło!!
Gastone nie zazdroszcze pani musi poswiecic takim dzieciom wiecej czasu bo ang nie rozumieja, ale sory taka ma prace wiec niech znajdzie podejscie do dziecka i cierpliwosc, a jak nie to zmien przedszkole.
Anieczka to nieżle pilnowali hihihi
Lubiczanko no juz dawno wybacz mi ale ciebie to juz dawno zaprosilam hihihi a zaproszen wtedy nie mialam.
Jutro do pracy:/
Miłego wieczoru
 
reklama
hello wieczorowo
I nastepny dzionek zlecial ...
Andziulino podziekowac za wspolna kawké i shoping ;-)
Pauletto badz dzielna i walcz nie daj sie tym babom!!
Tichonku bedzie dobrze, a tablety to jednak jest dziadostwo ja tez je odstawilam w zeszlym roku w listopadzie( grudz, stycz, luty @ regularny byl a potem przez prawie 5 miesiecy wogole go nie bylo to dopiero byla jazda , a gdy poszlam do lekarza to powiedzieli ze mam sie zrelaksowac dopiero po 3 wizycie krew pobrali- a wyniki wyszly b,dobre i znowu kazali sie relaksowac)noo a teraz znowu sie spoxnia- boze kiedy te hormony sie uspokojá i wroca do normy.
 
Hej Ho,
Kobity dzisiaj 1 wrzesnia, rocznica wybuchu 2 wojny swiatowej. Wlasnie jestem po filmie, w ktorym 3 mlodych maturzystow nie przezyla tej wojny. A tez mieli swoje plany i marzenia. Ach jak mi smutno.My czasami robimi sobie problemy z takich blahych rzeczy a kiedys to dopiero ludzie mieli ciezki zywot, jesli go mieli.Ale mam nastroj.
Dzien byl udany, bylismy z naszym dzieciaczkiem na tej Farmie w koncu.Mala byla pod wielkim wrazeniem, wiec bardzo sie ciesze.
Renni sliczna ta Twoja corcia a to kolko jakie duze hihi, laseczka niezla.
Wisienko, widzialam, ze wstawilas nowe fotki, ladniusia, slicznusia ta Twoja coreczka. Miodzio :)
Pauletta przykro mi z powodu Wiktora, ale tez nie ma co sie dziwic tym pania. Mysle, ze ona nie spychaja problemu, tylko nie sa do niego odpowiednio przeszkolone to i nie chca zaszkodzic Wiktorkowi, moze popatrz na to z tej strony., Ale tez i one powinny napisac jakies skierowanie dla Wiktorka do innej, odpowiedniej dla niego placowki. Ja bym tam poszla i na nich to wymogla, bo Twoje dziecko tak jak inne ma prawo do przedszkola, zabawy, nauki i rozwoju.Wiec jesli one nie moga, bo sobie nie radza to niech przeniosa Wiktora do innego przedszkola, bo powiedz, ze ty idziesz do pracy i co masz z dzieckiem zrobic. Trzymam kciuki i powiedz co tam sie wyjasnilo.
Lubiczanka to kiedy bedziesz w Galway??Bardzo bym chciala Cie osobiscie poznac.
Zgagulko mam nadzieje, ze Adunia nie zlapala zadnego wiruska. Zycze zdrowka.
Kamcia Galway wszystkiego najlepszego dla Oliviera.
Marta F gratulacje dla Szymcia.
Tichonek ja naprawde oddalabym Ci moja owulacje, zeby tylko Cie uszczesliwic. A tak na powaznie, zoabczysz i dla Ciebie zaswieci sloneczko.TYlko nei wykanczaj sie mysleniem,ze jeszcze nie i nie, bo slyszalam, ze psychika ma duze znaczenie w tworzeniu fasoleczek. Musimsz byc relax kochana, wiec nie mysl i rob :) i zoabczysz wszystko sie ulozy czego zycze Ci z calego serca. A jak pojde do kosciola to napisze karteczke w Twojej intencji :):):)
Wszystkim mamom gratuluje,ze maja takie madrutkie pociechy i swietnie sobie radza w przedszkolach i szkolach.Zycze im jak najlepiej.

Mam nadzieje, ze napisalam wszystko co chcialam, ale teraz nie jestem pewna. No coz. najwyzej nadrobie kiedy indziej.
Ide teraz pomilczec sobie w samotnosci i posmucic sie nad losem ludzi, dzieki ktorym teraz jestesmy wolni.
Zycze dobrej nocy Mamuski
 
a to po pierwszym dniu przedszkola mojego chrzesniaka ma 3.5 roku : nie podobają mu sie mu dwie rzeczy : pani zmusza go do jedzenia mlecznej zupy, po której go wstrząsa (Maćka słowa:)) i musiał leżakować, bardzo długo nie mógł usnąć, zaczął rozmawiać z jakąś dziewczynką i chłopcem i pani na nich nakrzyczała: Cisza, cisza. Stwierdził, że bardzo długo leżał, nudziło mu się, w końcu usnał. Jutro idzie do przedszkola, ale mam powiedzieć pani, żeby nie dawała mu tej zupy i nie rozkładała dla niego leżaczka. jakbym widziala siebie nascie lat temu- NIE NAWIDZILAM LEZAKOWANIA, ale zupe mleczna lubilam i jadlam zawsze jak moja siostra nie jadla- taki chodzacy pulpet ze mnie byl:-D:-D:-D
DOBRANOC
 
Ostatnia edycja:
Witam
!!
Gastone nie zazdroszcze pani musi poswiecic takim dzieciom wiecej czasu bo ang nie rozumieja, ale sory taka ma prace wiec niech znajdzie podejscie do dziecka i cierpliwosc, a jak nie to zmien przedszkole.
Anieczka to nieżle pilnowali hihihi
Lubiczanko no juz dawno wybacz mi ale ciebie to juz dawno zaprosilam hihihi a zaproszen wtedy nie mialam.
Jutro do pracy:/
Miłego wieczoru

Dokladnie tak bedzie.To prywatne przedszkole i place za nie pieniadze wiec jak to mowia place - wymagam!
 
witam nocną porą :-)
Pauletta - kurcze no szkoda, że tak dziwnie się zachowują te babki... ale przecież one wiedziały, były uprzedzone, jakie problemy ma W. mam nadzieję, że te drugie babki, co przychodzą do domu, wymyślą jakieś dobre rozwiązanie - i nie poddawaj się ;-)
Gastone - ty też nie daj się jakiejś tępej irolce. a jak coś, to zmieńcie przedszkole - chociaż nie wiadomo jak na to Maxiu zareaguje...
Zgagula - zdrówka dla Adulinki
Kasiun - a ty co w jaką deprechę wpadasz??? no kto jak kto, ale ty???
Kasiuleczka - no problemos;-)
a my też busy dzień mieliśmy - najpierw kawka, potem shopping, a na koniec ponad 2-u godzinna sesja zdjęciowa Igora - wytrwał dzielnie do końca, a po kąpieli padł. no nic - ja też już się ewakuuję,bo jutro kolejny very busy day;-)
spokojnej nocki
 
witam o poranku
jennnyyyy ja juz mam srake za przeproszeniem...hehe..Al dzisiaj do szkoly mam nadzieje ze nie bedzie plakal...
plecak podpisany juz...ide jeszcze sweterek podpisac..:)
i troszke posprzatam to sie odstresuje mam nadzieje...

milego dnia laseczki
 
witam:-)

pauletta mojej koleżanki syn jest w połowie autystyczny i chodzi do specjalnego przedszkola i ona jest zadowolona bo oni mają tylko miesiąc wakacji i to jeżdzą na jakieś wycieczki w tym wolnym miesiącu a dodatkowo pracują nad tymi dziećmi i ona widzi poprawe także może to by było lepsze rozwiązanie dla Wiktorka??

moje dzieci jeszcze śpią i moge spokojnie kawke wypić:-pa boli mnie noga ze ledwo chodze ale wysmarowałam kremem i zawinęłam bandażem i do roboty:baffled:
 
Dzień dobry
Pauletta-szok normalnie z gtymi ludzmi.Ale tak jak pisze Marta może znalezienie specjalistycznego przedszkola jest dobrym rozwiązaniem:/Powodzenia życzę-i się nie stresuj
Gastone-to rzeczywiście babki mają zapał do pracy jak już pierwszego dnia narzekają:(
Tichonek-oj będzie swię działo w następnym cyklu:)))
Wiesienko-co za zołzy?opowiadaj:)
Renni-cóż to takiego to koło???
Marta-ja nie wiem jak wytrzymałaś z niepisaniem tak długo;)))
Kasiun-wygląda na to,że 11(?),ale to z całą rodzinką-i może nawet jakiś nocleg w B&B...Zobaczymy...
Didi-nic się nie martw o Młodego...Będzie się doskonale bawił:)))
Kamcia-łoj wiem przecież:)))))))))))
Idę ponadziewać towarzystwo w mundurki:))))Miłego dnia
 
reklama
lubiczanka właśnie mnie to bardzo wkurzało ze moge czytac a nie moge nic napisac:-(, ja do ciebie zawitam zaraz(zapomniałam zapytac wczoraj)ale najwyżej nas wygonisz
 
Do góry