reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
hej laski:-)

kupiłam sobie klawiature bo jak was czytałam i nie mogłam nic napisac to mnie nosiło

tichonek ja po tabletkach miałam 3 cykle bezowulacyjne a mówią ze może być ich aż 6

lece czytac na ile Szym mi da
 
Pauletta,o kurczę strasznie szkoda,tak się cieszyłaś na to przedszkole:sorry2:Faktycznie nieładnie,babki się nie mogą z W uporać to out:-(Może pogadaj z tymi babkami co były u Ciebie ostatnio w tej sprawie,że szkoda Ci,żeby dziecko w domu siedziało czy może mają jakieś rozwiązanie:sorry2:Trzymam kciuki:tak:
MartaF,ale jak,kiedy miałaś te cykle po tabletkach?Zaraz po odstawieniu czy jak?Bo ja tabsy odstawiłam już chyba z rok temu,w październiku czy listopadzie jakoś:sorry2:Nie wiem jak te cykle po odstawieniu wyglądały,ale tak jak pisałam wcześniej,od 5 cyklów się monitoruję i przez 3 pierwsze było ok a teraz od dwóch kaszanka:-(
 
tichonek ja odstawiłam w listopadzie a zaszłam w ciąże w lutym i tez juz myśleliśmy ze nic z tego nie będzie ale sie udało:-D
 
Hej mamcie.Daawno nie zagladalam,ale same rozumiecie..
Moje dziecie tez dzis pierwszy raz w przedszkolu bylo...
hejo!
śliczniaste są renni:-)
tichonku lubiczanko moniadan pauletta kamcia anineczko margaritta dzielne mamuśki z Was!:tak: i ja jestem z nas baaaaaaaaardzo dumna:-) ale jak odprowadzalam hanie do przedszkola to tak mi ciśnienie skoczyło, że cała jak burak wyglądałam i pmay na dekolcie czerwone zawsze tak mam ze stresu:sorry2: hania ucieszona zaraz pobiegla sie bawic , jest jedynym polskim dzieckiem , babeczki mi powiedzialy ze jakby miala jakis problem zaraz po mnie zadzwonia takze z telefonem chodze:zawstydzona/y: ja to sie nejbardziej boje ze ona sie zestresuje ze nikt jej nie kuma a ona strasznie szybko sie frustruje:sorry2: no nic pożyjemy zobaczymy:sorry2:

Ja calaw stresie dalej jestem.Moje dziecko tez jedyne polskie..w dodatku u mnie nie ma tak milej pani tylko taka ktoramniedodatkowo zestresowala.Szukajacprzedszkola trafilismy na to montesori i wybralismy odrazu.Menadzerka przedszkola mowilaze nie on pierwszy i nie ostatni,ze ze juz mieli takie dzieci,ze nie ma problemu.Noo ale wychowawczyia jest tepa irolka,ktora jest w dodatku wlascicielka i widac ze kobieta ma problem.A zeon nie rozumial jak go wolala,a ze niesluchal czytania ksiazeczek (bo nie rozumie),a ze chcial sie bawic dluzej niz inne dzieci na placu zabaw.Wkurza mnie troche jej podejscie..zobaczymy ,dajemy sobie miesiac,jak bedzie ciagle narzekala zanim poswiecic mu troszke wiecej czasu szukam innego przedszkola.Poza tym tamta babka zostala tez uprzedzona ze Max chodzi wlasnymi drogami,ze jest grzeczny ale bardzo uparty.I powiedziala ze no problem,poswieca mu wiecej czasu bo w grupie tylko10 dzieci jest (specjalnie zasugerowala ta grupe) wiec nie wiem w czymn problem?? No a ja jak mowilam ciagle w stresie..
 
dobry wieczór:-D:-D:-D
Dzis mialam nerwa w pracy, te irlandki niektóre sa naprawdę żałosne, ale nie bede smucić, juz mi prawie przeszło
Pauletta- trzymam kciuki i powodzenia, bądź dobrej myśli:tak::-D.
Tichonek - nawet tu nie pisz o jakims przekwitaniu, kobieta w sile wieku jestes a nie starsza pani:-p
Asienka R- super ze Ania zaczela wiecej jesc, ja tam problemu nie mam z jej jedzeniem, co naszykuje to Asia wciaga, dzis zupe, a potem po placu zabaw pulpety z fasolka i ziemniaki:-D,ale kumpela narzeka ze jej maly to niejadek, sa teraz w Pl pociesza sie ze jak wroci to zacznie jesc:tak:
MAMY GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MALUCHÓW I TYCH STARSZAKÓW - PIERWSZY DZIEŃ W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH ZALICZAMY DO UDANYCH :-):-):-)
Chodzaca skleroza jestem co s jeszcze mialam napisac i zapomnialam
a juz wiem, jaki tel. mozecie polecic czeka mnie kupno nowego, moja klawiatura przestala sluzyc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
wiesienko-ja ostatnio dostalam od szanownego samsunga dotykowego i jestem ogolnie zadowolona.:tak:
tichonek-macie plany na sobote evening?????
anineczko- look at this:cool2:

DSC03821.jpg
 
reklama
A co do suwaczków,widzę ,ze coraz więcej ich liczących lata na BB.
A didi jesteś dłużej na forum,ale do Irlandek chyba później dołączyłaś niż ja?
zaczelam od grudniowek 2005 a do mam z irlandii dolaczylam pozniej jak juz wiedzialam w jakim miescie bede hehe i blam jeszcze na banda forum ale chyba juz go nie ma..

ok..ja zmykam do lozia jutro wielki dzien mojego synka..mundurek juz przygotowany ..plecak czeka..hehe..zobaczymy jak bedzie jutro przed wejsciem do klasy hehe..

papa
 
Do góry