reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

No my już po pierwszym dniu w szkole:-)
Poszłam na 10:30 do szkoły a tam spotkanie rodziców zrobili,kawa,herbata,soki,ciastka:tak:Sam burmistrz Swords przyszedł się ze mną przywitać:baffled:I jeszcze senator,a jak!:-D
Potem dzieci wyprowadzili,robili im zdjęcia przed szkołą i jeszcze mnie zwerbowali do fotki z Irlandkami:baffled:Ale siara!:baffled:
Później każde dziecko dostało balonik ze swoim imieniem,burmistrz wygłosił przemówienie i wszystkie dzieci puściły baloniki do nieba:tak:Politycy złapali łopatę i wkopali jabłonkę przed szkołą,a na niej ponawieszane były jabłuszka z imionami dzieci:tak:No na prawdę tak super to zrobili,że szok:-)Bardzo mi się podobało,Radkowi też:tak:
Anineczko dzieci w klasie chyba z 20 :baffled:I to zdaje się połączone junior i senior infant class:tak:Tak więc Polacy w 50 %:sorry2:
Lubiczanko,test zrobiłam wczoraj i :no:Zresztą nie liczyłam nawet na nic tylko chciałam być pewna,że mogę tę Furaginę wziąć:tak:
 
reklama
Tichonku- bardzo uroczysty poczatek roku szkolnego! A jak tam inne polskie mamcie, rozmawialas z nimi? Fajne jakies babki?????

Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze szkolne i przedszkolne dzieciaczki, tak sie naczytalam, ze sama juz sie nie moge doczekac kiedy Nati zalozy tornister na plecki!

A ja wlasnie umylam lodowke.
 
Renni,jedną dziewczynę już znałam bo obie synów zapisałyśmy do poprzedniej szkoły,więc tam się spotkałyśmy i ona jak usłyszała,że ja Radka przeniosłam,też swojego Kamila przeniosła:tak:Okazało się w ogóle,że w trakcie wakacji przeprowadziła się na nasze osiedle:tak:Poza tym poznałam dwie Polki dzisiaj:tak:Ale takie troszkę starsze ode mnie,ciężko powiedzieć po paru minutach ale wydawały się miłe:happy:
Najlepiej,burmistrz się mnie pyta jak się mówi po polsku uśmiech...Mało języka nie połamał,żeby powtórzyć:laugh2:Ale dał radę i w telefonie sobie nagrał,jak mówi pięknie:"Uśmiech":laugh2:
 
asienka_r

Ja wracam dopiero 17 wrzesnia. Musze jeszcze zabki poleczyc:-( i jeszcze przedemna wizyta u mojej pani ginekolog bo dopiero w piatek z urlopu wraca:tak:.
Ale jak wroce to z mila chcecia wyskoczylabym na male spotkanko, troche ludzi bym poznala bo do tej pory to tylko praca i praca byla a teraz bedzie troche wolnego czasu:-). Pozdrawiam z deszczowej Polski. PAPA.
 
Ostatnia edycja:
Tichonek-to ja już nie wiem co9 z tym Twoim pęcherzem.A rozpoczęcie-super-i burmistrz też:))))
Kamcia-jak żałuję,że nas nie będzie-ale my to nawet nie dostaliśmy zaproszenia i Reksio nie miał co jeść;)
Anineczko-no jak to?Do szkoły!Tzn do Junior inf.W klasie razem z nią są chyba 4Polki.Wróciła przeszczęśliwa i radosna.A Ty masz bombowe wspomnienia z przedszkola-zwłaszcza kolega;)Ja pamiętam,że obsikałam przedszkolną maskotkę-żółwia:( oj działo się działo:))))
Renni-nic się nie martw -nie mrugniesz i już będziesz szykować Natalkę:)
 
A u nas sie wiaterek zrobil wiec siedzenie na ogrodku troszke odpada
Reni gdyby moj T wiedzial co ty masz na obiad to by juz tam byl albo mnie meczyl o kopytka i sos :)
Mala spi wiec trzeba sie wziasc do roboty tylko ze jakas leniwa dzis jestem.
Trzeba tez leciec na jakies shopingi bo mala rosnie tak ze nie dlugo paluszki jej wyskocza ze spioszkow a jeszcze tak niedawno byla malutka jak okruszke i taka drobniutka ach jak ten czas szybko leci........
 
Anusia w zdecydowanie lepszym humorku się bawi:-), zawsze coś do zabawy się znajdzie;-):rofl2:. Rosołek zjadła ładnie, czyli smakowało. Uwielbiam gotować, jak widzę, że to, co zrobiłam smakuje.

Butterfly rosną te nasze dzieciaczki rosną:-):-):-), po ciuszkach widać najbardziej. Ja w ciągu miesiąca znowu reklamówkę uzbierałam, za każdym razem, jak lecimy do Polski to zawsze przywozimy za małe ciuszki, ale teraz to w jakimś tempie ekspresowym:-D:-D:-D
 
Hey Girls :-)
Tichonek, fiu fiu ale rozpoczęcie, fajnie, że Radzio zadowolony
Juz ci miałam pisac, ze jeszcze za 9 m-cy wyladujesz na ostrym dyzuze z podejrzeniem zapalenie pecharza a sie okaze ze rodzisz :-D:-D:-D tak jak te babki z discovery, no ale test zrobiłaś, wiec to jednak przeziebienie pecherza
Mam nadzieje ze furagin ci szybko pomoże :tak:

U Eryka w klasie jest tylko jeden chłopczyk z Polski (z tego co zauważyłam) ale on mówi po angielsku bo sie nauczył w przedszkolu ;-)

natomiast w szkole jest baaardzo duzo polskich dzieci, ale npp junior class są az 3 bo jest tyle dzieci, takze te dzieciaki porozkładali, własnie zeby nie były koło siebie

Dzis spotkałam kolezanke i mezai nnej kolezanki, wszyscy na Knocknacarre sie przeprowadzają :-)

Renni Twoje dziewczynki cuuudne!!!
MartaF gratki dla Szymka za raczkowanie

Kamcia, fajnie ze Oivier zadowolony
Didi, Martuska, a jak wasze dzieciaki w szkole???
 
Monidan-niekoniecznie-z tym testem.Jedna z tych pań(pewnie nie ona jedna)z programu"ciąża z zaskoczenia"robiła sobie chyba ze 3 testy-i kaqżdy pokazywał negatyw:/Ja tam wolałabym żeby Tichonek już się cieszyła tą ciążą:))))
 
reklama
Do góry