reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hej Dziewczynki.
Dzionek dzis szybko uciekl,rano wizyta u Gp,Kordianke wazy 5040 rosnie jak na drozdzach.:tak:Po poludniu bylismy na dlugim spacerku w kosciolku,zapalic swieczki.I tak zlecialo.
Katrina bede trzymac kciuki.Powodzenia.:tak:
Lubiczanko,Iwona dziekuje.:tak:
Milego wieczorku.
 
AsienkoM to ja dziękuję za niespodziankę:-p, fajnie było się zobaczyć, szczególnie, że niedługo nie będziemy mogły się tak często spotykać. Gabrysia zasnęła po Waszym wyjściu, pospała dwie godzinki, pobawiła się i już poszła spać na noc, Ania po 19 zasnęła na kanapie:-p. Taka jest nie do okiełznania po Polsce i teraz po chorobie.
Gliwa no ładnie Kordianek waży, jest co nosić:):):):), ale on się spory urodził. Moja Gabrysia dwa tygodnie temu ważyła 6,11:-p:rofl2:, ale urodziła się 2,88 i jest na piersi
 
Hej.
Chlopcy spia,wiec weszlam na neta troszke pobuszowac:tak:.Szkoda ze pogoda nam sie popsula,a wczoraj bylo tak fajnie.Mam do Was pytanko,moze ktoras z Was ma na sprzedaz dostawke do wozka.Chcialam kupic dla Igorka.
AsienkoR,AsienkoM oj tak jest co nosic,z dnia na dzien coraz wiekszy sie robi.:tak:
Lubiczanko Kordianek sie urodzil z waga 3970:-).Rosnie rosnie duzy chlopak.
Milego wekeendu Wam zycze.
 
Gliwa - widziałam na NK, śliczna sesja!!! A Kordianek ładnie waży, nie mogę znaleźć ile Kuba ważył w wieku 6 tyg. - znalazłam tylko jak miał 8 tyg. (6550g). Chłopcy to jednak są chłopcy i rozną na początku zdecydowanie szybciej od dziewczynek - u mnie przynajmniej wagowo.
 
reklama
Witajcie dziewczyny :D

Dziękuję Wam za odpowiedzi.. Dawno mnie tu nie było. Czas mi ucieka pomiędzy palcami... Pełno rzeczy związanych z pracą zajmuje mi mnóstwo czasu.... a teraz do końca tygodnia siedzę na chorobowym z dzieckiem- złapaliśmy zapalenie ucha. Teraz mam chwilkę ponieważ moje dziecko tańczy oglądając "The voice of Poland" :D My nie obchodzimy w Polsce Halloween ale moje dziecko miało niezmierną na to ochotę. Na tyle, że schowało się za krzesłem męża i wymalował sobie twarz na halloween długopisem :D
Pozdrawiam sobotnio :D
 
Do góry