reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hejka.
Wichurko slicznie wygladacie:)
My po szczepieniu,biedulek plakal mocno.Mam nadzieje ze nie bedzie goraczkowal.Odrazu sie umowilam na nastepne szczepienie czyli na 4miesiace.
W niedziele juz lecimy do Polski na 3tyg.:-)Juz sie doczekac nie moge.Najgorsze dla mnie to pakowanie,bo zawsze sie denerwuje przy tym.
Milego wieczorku.
 
Witam

Wczoraj już nie miałam siły pisać więc pojawiam się dzisiaj. Wczorajsza wizyta w szpitalu bardzo mnie zmęczyła, ogólnie rano wstałam juz zmęczona:sorry2:. Pielęgniarka badając mi ciśnienie i mocz gapnęła się że tylko na pierwszej wizycie miałam badaną krew więc pobierali mi krew na badania.:tak: A lekarka to mnie troche zdziwiła bo jak jej powiedziałam że akurat dzisiaj jestem zmęczona to bez badania krwi przepisała mi żelazo. Na razię tak nie wykupię i nie będę brała bo witaminy z polski, które biorę, maja w składzie dużo żelaza aż 200% dziennego zapotrzebowania.:tak:
Dzidziuś ponoć waży już 3,16 i według wymiarów jest o ponad tydzień starszy. Lekarka stwierdziła że jak na jej oko to urodzę wcześniej :sorry2:. Kolejna wizyta w szpitalu za 3 tygodnie, 6 stycznia. Ale po wyjściu z recepcji zadowolona nie byłam bo będąc w 38 tygodniu ciąży wizytę będę miała na 15. To jest jedyna rzecz która mnie zawsze irytuje tutaj, że im bardziej mam zaawansowaną ciąże tym wizyta jest później, Ja o 15 to juz zazwyczaj zmęczona jestem, ciśnienie może być wyższe a i brzuch już bardziej się spina i wolę poleżeć a nie siedziec w dusznej poczekalni. Dobrze, że P będzie miał wolne i zajmie się młodą.:happy:

ooo wygadałam się :)

Gliwa pare drineczków i pakowanie pójdzie jak z płatka. :-):-D:tak:
Wichurka super focia
 
Asienko no to spory maluszek:-), no te wizyty coraz później to masakra, tyle drogi, potem tam czekać też trzeba. Mówisz, wcześniej urodzisz:), no Zuzi urodziny na początku stycznia i potem wszystko jest możliwe, no ale wiem, że wolałabyś jednak doczekać do 18 stycznia
 
Hejka.
AsienkoM no to maluszek rosnie jak na drozdzach u mamusi w brzuszku:tak:.Te wizyty koncowe sa meczace.
Dzis do Kordianka polozna przyjezdza w odwiedziny:-)Mam byc miedzy 2 a 4.Wczoraj ostatnie zakupki zrobilismy.prezenty.Dzieci wczoraj zaczelam pakowac.Wiec pojdzie szybko to pakowanie.Prezent dla Igorka juz zamowilismy,wiec w Polsce bedzie czekac na niego.
Zmykam Milego Dzionka.
 
Ostatnia edycja:
Hej,

Kolejny tydzień już prawie zleciał. Ja już coraz bardziej zmęczona, a Zuzia na całe szczęście mało dokazuje. P ostatnio domek posprzątał, tylko łazienkę muszę sprzątnąć.

Gliwa ale Ci zazdroszczę, też bym chciała spędzić Święta w Polsce, może w przyszłym roku :) Buziak dla Kordianka na 3 miesiące
Asienka_r buziak dla Gabi na 7 miesięcy.
 
reklama
Do góry