reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam piątkowo:)
AsieńkoM-jeszcze raz przepraszam za wczoraj:(((a Zuzi zdróweczka-niech sie nie pochoruje:)
Gliwa-ale genialne sa takie oryginalne imiona:))))zresztą Igorek też nie takie codzienne;))))Fajnie,że chlopcy dają Ci wytchnienie-aby tak dalej:)
Iwona-masakra jak sie wlecze...oby mucosolvan ostatecznie sie rozprawił z zarazami i innymi choróbskami;))))
o jak się cieszę z weekendu...co prawda jutro J też w pracy,ale na basen się wybieramy...no i dzis jeden kurs "do miasta"mniej,bo odbierze Danielka z przedszkola:)
Miłego dnia Wam!!!
 
Witam

Lubiczanka ale basen ostatnio za mną chodzi, jak Zuzia będzie sie czuła lepiej to może się wybierzemy, chociaż najpierw zakupy bo ani P ani ja nie mamy strojów. Dla P to tam mały problem, gorzej dla mnie bo co tu kupić żeby brzuchola zakryło i przydało się też później.

Włoski pofarbowałam wczoraj na głęboką czerwień i zadowolona jestem, choć przy tej pogodzie mało co widać ale najważniejsze, że nie widać odrostów.
 
hej Wam
buuu-z basenu nici @ się przyplątała:(((((
AsieńkoM-dobry relaksik w wodzie bardzo wskazany;)
Gliwa-no przecież to Wam sie imiona mają podobać...ja jakbym sie przejmowała opinią innych,to pewnie bym miała Jasia i Małgosię;)
W związku ze zmianą planów na dziś poczekam aż J z pracy wróci i moze zrobimy wypadzik do Limerick:)))))
Miłegom weekendu Wam Kobietki
 
witam się sobotnie :)

za Mną też basen chodzi, a tu nie do końca chcą jeszcze uciekać choróbska.. ale może za tydzień się uda ..

u Nas pogoda ładna się utrzymuje- dzieci więcej na dworze niż w domu .. dziś też trzeba dać im się wyszaleć ..

ja dopijam kawke i lecę skończyć sprzątanie, bo później to już nie będzie kiedy :p

miłego weekendu i spokojnej rodzinnej niedzieli :)
 
hello

Lubiczanka - mój kuzyn ma Jasia i Małgosię hihi. Pierwsza była Małgosia. Jak jej mama była w ciąży drugi raz i wiadomo juz było, że to chłopczyk, to Gosia zażyczyła sobie Jasia (tak jak w bajce). A potem jeszcze urodził się Pawełek.
 
reklama
Do góry