reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
Jak zwykle busy, po pracy byliśmy u kolezanki na obiadek zaprosila, i tak mi popołudnie zleciało.
Widze tu tez sie mało działo...
Kasiun no jeszcze troche do wakacji , wiec z niczym sie zbyt nie szykuje:))
Ale pokaże Wam co kupiłam , nie wiem czy słyszałyscie o DryBed(VetBed), dla zwierzat super sprawa i wlasnie zamówilam dla świnki, wygodnie czysto estetycznie:) Drybed
eBay.ie: VET BED 100cn x 76cm NON-SLIP BROWN BEDDING (item 330369425490 end time 13-Oct-10 12:36:07 BST)

Jestem tak najedzona że sie ruszyc nie moge masakra, Mjak Milosc i spac, bo mam takie busy w pracy ostatnio że wymiekam juz o tej godzinie:/
 
reklama
witam sie i ja tak na chwile, lece obiad podszykowac na jutro,
DROGIE PANIE POPROSZĘ O JAKIEŚ PRZEPISY NA SAŁATKI:tak:;-)
wilwia- ja tez gapa:szok:wszystkiego naj......:-D:-D:-D:-D
Asienka- tort rzeczywiście mega.........zobaczymy jak nasz, to juz w ta sobotę,
WSZYSTKIEGO NAJ ....DLA ANI,ZDROWKA, USMIECHU NA BUZIUNI I SPELNIENIA MARZEN
madbebe- ja tam gotuje jeden obiad, tylko mniej przyprawiam, ostatnio ogorkowa wcinała z nami a wczoraj pomidorówkę i nie marudzi;-), chyba ze gotuje leczo to wtedy dla niej obiad inny:-)
 
Hello
Napisalam prawie calego, dlugasnego posta ale tel. mnie od komputera oderwal.
Moj maz mnie podsiadl i nieswiadomie zamknal mi strone:angry:
Teraz juz mi sie nie chce pisac, bo jestem zmeczona i jest mi zimno wiec ide spac:baffled:
Dobrej nocy

Wilwia, wszystkiego najlepszego, najpiekniejszego i najcudowniejszego dla Ciebie kochana kobietko!!!!
 
helloł


matko jedyna ja to dopiero zapłon mam:zawstydzona/y:

asienko największy kiss dla Twojej laleczki ;-)
wilwia wszytskiego co się szczęściem zwie... ;-)

na moje szczęscie ruch dziś tu zaden w sumie :-p to i ogarnąc mozna .

lubiczanko towarzystwo Twoje to sama przyjemnosc a jeszcze móc to połączyć z szopingiem... bosko wręcz:-D ;-) jednak wolalabym nie zostawiac juz naszych panów samych:dry::-D

A i owszem wpadłam dziś do Tichonkowej "wygłaskalam" fasolcie :happy2: dowód fasolci tez uwidziełam:happy2: no i promieniejąca ze szczęscia Tichonkową ogląda się milusio;-)

anineczko i ja coś wiem na temat kupionych jakies 3-4 tyg temu ciuszków i na dzien dzisiejszy niestety ,ale im podziekowac trza juz:baffled: no cóz- lajf:sorry2: kreacje se zakupiłas juz? :cool2: chwal no się

renni zazdraszczam tego wypadu:zawstydzona/y: i tak cały dzien omg... nie wiem czy u mnie to by przeszło:dry::-D

ewelcia jak tam Szym? nadązasz?? :sorry2:

madbebe maleńką prośbę miałabym do Ciebie :happy2: mianowicie kila słów wiecej niz napisałas o Hiszpanii bym wiedziec chciała. Znaczy co zabrac z ciuchów? na co sie nastawic? czego nie brac zupełnie bo zbędne i takie tam no:sorry2: wiesz- jakbys pierworódce poród ze szczegółami chciała opisać :-D:-D

No to spokojnej nocy maminki :cool2:
 
Witam!
Asieńko-Twojej iskierce kochanej z okazji Roczku na tym świecie wszystkiego najwspanialszego-samych radosnych dni!!!
Margaritta-ło-następnym razem z całą familią-żeby marudzenia nie było;)I mam prośbę ogromniastą do Ciebie:))))))Zapisałam się(i Martę-przecież nie będę sama)na pomoc przy przygotowywaniu Komunii.Czy wiesz mniej więcej o co chodzi????Bo jak usłyszałam,że mamy jakieś msze grupowo przygotowywać to mnie zmroziło,a kopara do samej ziemi opadła:(((mOŻE orientujesz się cosik w temacie-co jak po co i dlaczego???
Kamcia-mam nadzieję,żeś wypoczęta:)
Wilwia-to Ci w pracy dzionek minął...ale i tak mam nadzieję,że milusio:)
nO BRYKAM JUŻ-MIŁEGO DNIA kOBIETKI:)
 
Bry:-)
Zaraz lunie:dry:
Ssie mnie jak cholera:sorry2:Idę szamać:-p
Asienko
dla Anulki jeszcze raz wszystkiego najlepszego!
gr_twojakolekcja_main.jpg


A czemu się suwaczek na roczek nie zmienił?
 
Dzień dobry
Zwał jak zwał pogoda u nas do d.....y leje i leje dobrze że samochód ktoś mądry wynalazł bo takiej ilości wody nie wiem czy by parasol udzwignął:-):-D
Zaraz z mężykiem mykamy załatwiać spr ale za nic w świecie najchętniej bym sie nie wynużała tylko kocyk ciepła herbatka.
asienka dla Anusi
2204645ndvxcfci7d.png


Coś tu dziś z ranka puściutko nic zajrze później. Miłego dzionka
 
reklama
Do góry