reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonek - czyli niepotrzebnie się martwiłaś ;-) niestety my słaboengliszowe mamy przekichane..:dry: fajnie, że na kolejne wizyty nie będziesz musiała jeździć do Dublina - korki plus samo czekanie w szpitalu równa się dzień wycięty z życiorysu..:eek:

My już po obiadku - Patryk znowu tuli się do pieska a on taki brudny bo na podwórku mamy błoto a nie trawnik :wściekła/y: - jakie szczęście, że nie mamy na dole dywanów..
 
reklama
No my właśnie wróciliśmy z króciutkiej przejażdżki-najpierw J zawiezliśmy obiad do pracy(z tego ciacha francuskiego zrobiłam takie kopertki z gulaszem w środku)a potem do biblioteki...I została mi jeszcze jedna paczuszka puffa,więc może cosik na słodko...Tylko jabło niet-nie lubię,więc z czym???
 
Lubiczanko, ty to chyba z kuchni nie wychodzisz ;-)

Emma spi ponad 3h, to bedziemy miec pól nocy z głowy
jeszcze mam ma jechac na NCT i ja sama dzieci musze polozyc

Wczoraj nam urzadziła taka jazde nie chciała w ogole zasnac, to polozylam ja u Eryka w lozku, Eryk przeszczesliwy ze bedzie spal z Emcia, a ona po 2 minutach uciekła mu z lozka i chciała isc na dol on sie rozpłakał ze ona nie chce z nim spac, a ona dalej darła sie w lozeczku, mowie wam, ja jzu cała chodziłam z nerwow, nawet tv nie zagłuszał tych rykow, ale wczoraj krotko spała w dzien, zeby nie bylo ze pol dnia spala ;-)
Asienka, calcium daje sie dwa razy dziennie, jaka dawke dajesz 2.5ml?
 
Lubiczanko super cudowna kobieto
muszę sobie gdzieś zapisać tą nazwę ;-)
Madbebe normalnie przez tą wysyłkę do Ciebie za całe 55centów to nie będę miała jak rodziny wyżywić w przyszłym tygodniu :rofl2::rofl2::rofl2:
Tichonek super że się ktoś znalazł aby Ci pomógl no i niepotrzebnie się stresowałaś ;-)
A ja dziś zaliczyłam 3godzinny spacer i nie powiem gdzie mi nogi wchodzą :confused2::confused2::confused2: a właściwie najbardziej to mnie kolana bolą:sorry2:zmykam coś wszamać :sorry2:






 
Pauletta-do usług:)))))Zapisz ,zapisz-jak raz kupisz to będziesz kojarzyć bez zapisywania:)))Jest w zamrażarce,ale też świeże(tzn niezamrożone)koło margaryn i serów.Za 1.99 za 0.5kg:)
Monidan-a pewnie,że najwięcej-tożto laptopa specjalnie tu zmontowałam :))))
Asieńko-całe szczęście:)
 
reklama
Madbebe normalnie przez tą wysyłkę do Ciebie za całe 55centów to nie będę miała jak rodziny wyżywić w przyszłym tygodniu :rofl2::rofl2::rofl2:
A ja dziś zaliczyłam 3godzinny spacer i nie powiem gdzie mi nogi wchodzą :confused2::confused2::confused2: a właściwie najbardziej to mnie kolana bolą:sorry2:zmykam coś wszamać :sorry2:

a widzisz,to przeze mnie taki spacer musialas zaliczyc..:zawstydzona/y:
jak cos to Ci wysle bulke chleba w przyszlym tyg cobys z glodu nie padla;-):blink:

Szykowałam kąpiel a moje dziecko padło:-D:-D:-D:cool2::cool2::cool2: i co tu teraz zrobić???
chyba kapieli dzis nie bedzie..;-)
a ja sie wkrecilam w top models (jako ze kuchenne rewolucje juz obejrzalam:happy2:) i obgladam namietnie..;-)Dzoana wymiata z tym polamerykanskim slownictwem:-DSwoja droga bardzo mi imponuje Ania Rubik-swietna babka:cool:tak wiec ide kontynuowac zanim dziecie kapiel wezmie;-):-)
dobrej nocki!
 
Do góry