reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Dusia gorąco polecam dr Tylca ma gabinet w Libertowie ale warto się wybrac. jest świetnym pediatrą i ma wyczucie co do alergii. Nam bardzo pomógł. Równy gośc,
 
reklama
witam przeprowadziłam sie do krk niedawno.mam 20 lat i mieszkam na piasnach.
strasznie mi tutaj nudno i samotnie.coprawda mieszkam z tesciowa i jej mama ale to nie to...one maja inny podlan na siwt niz ja! a ja wychodzac na spacery nie mam do kogo buzi otworzyc...:-( ostanio jak moj synek chciał podejsc do innch dzieci kolo ktorych stały ich mamy one jak zobaczyły ze podchodzimy obruciły sie plecami i poszły .zrobiło mi sie strasznie smotno i przykro. nie mam markowych ciuchow ani najlepszych kosmetykow ale jestem otwarta szczera i lubie zawierac nowe znajomosci:-)
 
witam przeprowadziłam sie do krk niedawno.mam 20 lat i mieszkam na piasnach.
strasznie mi tutaj nudno i samotnie.coprawda mieszkam z tesciowa i jej mama ale to nie to...one maja inny podlan na siwt niz ja! a ja wychodzac na spacery nie mam do kogo buzi otworzyc...:-( ostanio jak moj synek chciał podejsc do innch dzieci kolo ktorych stały ich mamy one jak zobaczyły ze podchodzimy obruciły sie plecami i poszły .zrobiło mi sie strasznie smotno i przykro. nie mam markowych ciuchow ani najlepszych kosmetykow ale jestem otwarta szczera i lubie zawierac nowe znajomosci:-)
Cześć Zajączkowa. Ja też sie tak czułam po przeprowadzeniu się do Krakowa 11 lat temu. Wtedy moja starsza córeczka miała 2 latka. Na pewno sie wszystko ułoży, ale teraz zapraszamy Cię serdecznie na forum. Tutaj nikt sie do Ciebie nie odwróci.
 
Cześć Zajączkowa. Ja też sie tak czułam po przeprowadzeniu się do Krakowa 11 lat temu. Wtedy moja starsza córeczka miała 2 latka. Na pewno sie wszystko ułoży, ale teraz zapraszamy Cię serdecznie na forum. Tutaj nikt sie do Ciebie nie odwróci.
pewnie że nie odwróci się,
witamy serdecznie
 
czesc,jestem gosia i mieszkam w krakowie,choc dopiero od niecałych 3 lat
iqulp1.png

38VX.jpg
IHsY.jpg
 
Witaj Zajaczkowa:-D:-)
GAGA mam pytanie na temat Anikina czy tam na sale zabaw dla dzieci wchodzi sie z dzieckiem czy on sam jak jest taki male ok 3 lat???
 
Witaj Zajaczkowa:-D:-)
GAGA mam pytanie na temat Anikina czy tam na sale zabaw dla dzieci wchodzi sie z dzieckiem czy on sam jak jest taki male ok 3 lat???
wszędzie wchodzisz z dzieckiem, tylko weź dla malucha pantofelki
my wyszliśmy z jednej choroby i znowu katar się zaczął, dletego się nie odzywałam w sprawie wyjścia
 
reklama
wszędzie wchodzisz z dzieckiem, tylko weź dla malucha pantofelki
my wyszliśmy z jednej choroby i znowu katar się zaczął, dletego się nie odzywałam w sprawie wyjścia
To fajnie,ze z dzieckiem,bo jak bylam w M1 to byla taka bezplatna sala,ale moja weszla poleciala pod kulki 6 mietrow i wola mnie abym przyszla,a Olcia placze ,ze chce mnie a tam nie moga rodzice wchodzic.
Moja tez chora,brzutko kaszle do pietku jestem na opiece,a pozniej nie wiem co jak
 
Do góry