reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Podcięcie wędzidełka

reklama
Super:)
Podcinałam tam synowi. Trochę kasy wydaliśmy, ale kazdy logopeda, ktory go potem sprawdzał mowil nam, że super jest zrobione:)
No troszkę to kosztuje ale na dzieciach się nie oszczędza zwłaszcza w kwestii zdrowia ☺️ a ile miał maluszek jak podcinaliscie ? I wędzidełko którego stopnia było ?
 
No troszkę to kosztuje ale na dzieciach się nie oszczędza zwłaszcza w kwestii zdrowia ☺️ a ile miał maluszek jak podcinaliscie ? I wędzidełko którego stopnia było ?
MIał 4 miesiące wieku korygowanego :)
Nie wiem, ktorego stopnia, dlugo musieliamy masowac przed zabiegiem, bo nie dalo się dostac do wędzidełka, mówili, ze to wygląda jak przyrośnięte. Dopiero jak porozluźnialismy masazami to dalo sie podciąc.
Potem tylko butle musielismy zmienić na inną, bo nagle smoczek byl dla niego za wąski :D
 
reklama
MIał 4 miesiące wieku korygowanego :)
Nie wiem, ktorego stopnia, dlugo musieliamy masowac przed zabiegiem, bo nie dalo się dostac do wędzidełka, mówili, ze to wygląda jak przyrośnięte. Dopiero jak porozluźnialismy masazami to dalo sie podciąc.
Potem tylko butle musielismy zmienić na inną, bo nagle smoczek byl dla niego za wąski :D
To super że tak pomogli ☺️ u nas niby nie ma problemu z karmieniem butelka. Ale fizjoterapeuta stwierdził ze mamy 3 stopień wędzidełka. Więc najlepiej podciąć niż czekać aż zaczną się problemy i pielgrzymki po lekarzach 🤦i wizytę mamy już jutro ☺️
 
Do góry