reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Spaczyna, ja mialam rodzic Ujastku(tam robilam szkole rodzenia) ale ze moj lekarz byl z Kopernika i rodzilam w 42 tyg(wywolywali) to tam poszlam. Warunkow nie wspominam za dobrze ale polozna (Hania miala na imie, tylko tyle pamietam) cudo! Mimo ze bylam pierworodka to mnie nie naciela. A ze dostalam konska dawke 'oksy' i ze 3 zastrzyki 'na rozluznienie' to 2 faza trwala niecale 10 min :) Apropo spacerow ja tez baaardzo chetna, bo troszke sie nudze z malutka w domu. My mieszkamy na os mozarta na pradniku bialym. Pozdrawiamy!
 
reklama
Może zrobimy tabelkę? Łatwiej będzie się połapać. Pewie na ciążówkach takie robiłyście:)


NICK......OSIEDLE........WIEK DZIECKA......PREF. GODZINY SPACERÓW

Herrrra1402.....Grzegórzki......13mc.......od 10/11-15
 
dobry pomysl :) pasuje zrobic nowy temat i tam ktoras z nas prowadzilaby aktualizacje :)

katka........Pradnik bialy/czerwony........marzec 2009.....do uzgodnienia
 
dobry pomysl :) pasuje zrobic nowy temat i tam ktoras z nas prowadzilaby aktualizacje :)
katka........Pradnik bialy/czerwony........marzec 2009.....do uzgodnienia
moim zdaniem,nie oplaca sie robic mowego watku,bo po co-jak i tak malo kto tu pisze,a z pol roku temu i tak watek byl laczony,bo byly trzy o mamach krakowskich,i zadko to co pisal
a po drugie jest sens robic nowy watek dla 2 czy 3 mam??
a mamy z huty czy kurdwanowa czy biezanawa maja pisac osobno bez sansu jak dla mnie
 
mi tu nie chodzilo o watek w ktorym pisalby kazdy tylko naprzyklad taki gdzie sa wpisane jedynie dane- w jednym poscie. nie chodzilo mi o otwieranie tematow dla kazdej dzienicy. ale nie nalegam, to byl tylko pomysl :)
 
mi tu nie chodzilo o watek w ktorym pisalby kazdy tylko naprzyklad taki gdzie sa wpisane jedynie dane- w jednym poscie. nie chodzilo mi o otwieranie tematow dla kazdej dzienicy. ale nie nalegam, to byl tylko pomysl :)
aha chodzilo Ci o liste mam krakowskich,to nie bylby zly pomysl,bysmy wiedzieli ile nas na watku sie pokazuje
nie lubie jak ktos zaklada taki sam temat,a nie mozesie dopisac do istniejacego,np drugi temat o lekarzach,basenach czy itp
 
Oj dawno do was nie zaglądałam :-)
Mieszkam jeszcze na Kurdwanowie, ale niedługo z powrotem się wprowadzam na Krowodrzę (XXX-lecia). Termin mam na 12.09.
Ja się zastanawiałam nad porodem między Ujastkiem a Narutowiczem, ale na Ujastku chyba cały Kraków teraz chce rodzić:dry:, więc mają przepełnienie i nie są w stanie zapewnić takiej opieki,jaka powinna być,a w Narutowiczu, pomimo że mają niektóre nieco przestarzałe i drastyczne poglądy oraz podejście, są dobrzy fachowcy. Poza tym z osiedla będę miała 10 min na nóżkach. :-D
Ależ się rozpisałam...Dopiero lipiec będzie,a ja już o porodzie,ale nic na to nie poradzę,coraz częściej mnie napadają takie myśli. :-p
Miłego dnia. :-)
 
reklama
Oj dawno do was nie zaglądałam :-)
Mieszkam jeszcze na Kurdwanowie, ale niedługo z powrotem się wprowadzam na Krowodrzę (XXX-lecia). Termin mam na 12.09.
Ja się zastanawiałam nad porodem między Ujastkiem a Narutowiczem, ale na Ujastku chyba cały Kraków teraz chce rodzić:dry:, więc mają przepełnienie i nie są w stanie zapewnić takiej opieki,jaka powinna być,a w Narutowiczu, pomimo że mają niektóre nieco przestarzałe i drastyczne poglądy oraz podejście, są dobrzy fachowcy. Poza tym z osiedla będę miała 10 min na nóżkach. :-D
Ależ się rozpisałam...Dopiero lipiec będzie,a ja już o porodzie,ale nic na to nie poradzę,coraz częściej mnie napadają takie myśli. :-p
Miłego dnia. :-)

witam przyszłą sąsiadkęeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ja z Wrocławskiej jak coś
no to jeszcze chwilka do porodu ja tu nie rodziłam wiec nie mogę doradzić
 
Do góry