reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

Czesc!
My mamy już trzeciego zębala na wierzchu i juz prawie 4 sie wykluł :-) a co za tym idzie mamy tez mega marude :-( i dalej problem z jedzeniem i tak z niego szczupaczek a zrobi sie przez to jeszcze większy chudzielec :-(

Kolorowych snów ------DOBRANOC-----
 
reklama
Marga no nie powiedziałabym ze taki szczupaczek,moim zdaniem akurat,tam gdzie trzeba ma serdeleczki.Alan to teraz szczupaczek nie ma nawet 10 kg.A urodził sie 4,5 kg i na poczatku duzo przybierał w szpitalu mówili niesiemy Pudzianka:-D a jak potem waga staneła tak bardzo malutko przybiera ale pediatra nic nie mówi na to wiec mam nadzieje ze wszystko z nim ok.:tak:
Zmykam zaraz do pracy.Zeby mi sie tak chciało jak mi sie nie chce:dry:
 
Natasza znam to, tez mam marude ale chyba i dzisiejszy dzien sprzyja marudom taka pogoda z checia sama bym pomarudziła ale nie mam komu :-)

BEACIA 4,5 kg WOW i rodziłas naturalnie?? Moj miał 4 kg i mi sie zdawało ze to gigant:-)
 
Marga miałam cesarke bo mały sie nie mógł nasunac w kanał.Na USG w szpitalu wychodziło ze tak własnie bedzie i lekarz rozmawiał z ordynatorem zeby robili cesarke ale ten sie uparł ze moze sie uda.Ale po 12h i tak mnie wywiezli na cc.
Natasza najpierw weszłam na zamkniety i nie wiedziałam o co kaman ale juz wiem co ma byc przyczyna tych płaczy.
Szkoda dzieciaczków tak sie mecza przez te zabki.
 
Witajcie.
W reszcie skończyliśmy remont i od wczoraj powoli się przeprowadzamy. Na reszcie bo 3 tygodnie gotowania w przedpokoju i zmywania w łazience to dla mnie stanowczo zbyt wiele.

W piątek wróciłam ze szpitala po trzech dniach badań. I powiem Wam że byłam mile zaskoczona jak sobie dziewczynki poradziły bez mamy. Nawet same z tatą na zakupy jeździły i o dziwo były grzeczne. A jak ktoś pytał Natalkę gdzie mama to tłumaczyła "mama lala"
 
reklama
Hejka.
Kokusia no superowo ze remont macie w koncu za sobą.A jak tam badania?wszystko dobrze?
A weekend zleciał szybciutko.W sobote znowu grillowalismy a w niedziele Artur spał do południa,jak wróciłam z małym z koscioła to sie przebudził i myslał ze to rano.Spał w salonie a my z Alanem całe rano tam grasowalismy a on nic nie słyszał:)
Za to po południu ja odsypałam z małym,a maz zmywał po grillu.,i po niedzieli.
 
Do góry