reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

reklama
Nina, Mnie pasuje idealnie także umówmy się na czwartek.:blink: Wybierzcie tylko miejsce, która tam z was częściej na kawkach w centrum bywa. ;-)

Anastazi, no szkoda, że ty nie możesz do nas dołączyć. :-(
 
Jola jkies propozycje? ja sie poruszam zazwyczaj nieopodal domu i kolo parku krola u gory jest spora kawiarnia espresso house bardzo przyjemna tylko nie wiem czy wam lokalizacja pasuje czy wolicie scisle centrum? Anastazi super :)
 
Nina, ja nie ukrywam, że mnie jest najprościej dotrzeć ściśle do centrum bo też z moją orientacją w terenie w nowych miejscach nie jest najlepiej ;-)

Jeśli chodzi o Espresso House na Parkveien to dla mnie troche przesiadek i sporo tuptania. :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Hei dziewczyny :) w czwartek moge sie z Wami zobaczyc po 14, bo o 11 mamy wizyte w przychodni jeden dzien gdzies mi uciekl, i do dzis myslalam ze 31 to piatek , eh ...
 
Mnie pasuje 14:30 także nie ma problemu. Jedyna propozycja jaką ja mogę poddać bo chodze tam z kumpelą to kawiarenka na parterze GlasMagasinet. :sorry:
 
reklama
Do góry