reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Reading

hello!!
wpadam sie zameldowac,bo sie pakujemy. wyjezdzamy dzis okolo 20:00.nie bede miala narazie internetu,wiec odezwe sie dopiero jak nam załoza. papa trzymajcie sie!!!!!
 
reklama
Witam dziewczynki.
Chwilke mnie tu nie było a wąteczek jak pięknie się rozwinął.
Jako Matka-Założycielka zapewniam, że o Was nie zapomniałam, ale jakoś nie było mi po drodze na forum. Kilka ostatnich miesięcy upłynęło mi na opłakiwaniu moich Aniołków, teraz czekam aż znowu zaświeci dla mnie słońce.

Nie wiem jak w Reading, ale w Woodley to dziś nawet słoneczko się pokazało.
Pozdrawiam weekendowo.
 
Witam jestem przyszla mama z reading:-) Porod mam wyznaczony na 25marca z checia nawiaze znajomosci w celu wspolnych rozmow i spacerow. Pozdrawiam:-)
 
Witam jestem przyszla mama z Reading.Porod mam wyznaczony na 25marca. Z checia nawiaze znajomosci w celu wspolnych rozmow i spacerow. Pozdrawiam:-)
 
Sasetko witaj po dlugiej nieobecnosci. Tak mi przykro, ze stracilas znowu fasolke. Tulaski sle i trzymam kciuki, zeby kolejnym razem juz sie udalo :tak:

patti witaj na naszym wateczku!

martita a Ty gdzie sie podzialas? Mam nadzieje, ze Paulinka wyzdrowiala i u Was wszystko ok.

Pozdrawiam Was serdecznie!
 
Dziendberek i witam nowe panie na naszym watku:tak:
Nie bylo mnie kilka dni ale to dlatego ze nie milalam internetu cos tam sie popsulo ale juz naszczescie jest.U nas juz prawie chrubska nie widac,troszke tylko sie jeszcze czasem kaszle,siedzimy z Niunia w dmu bo zimno i boje sie wychdzic po chrobie.
Sewa co tam u was ciekawego slychac?,wy juz z drowi? Ciekawe jak tam Magda? No i jak Natanek zniosl podroz?
A u Was dziewczyny co slychac? Sasetka bardzo mi przykro,ja rowniez trzymm kciuki:tak:Patii a Tobie cierpliwosci no i zdrowka , 8 miesiecy temu ja to przechdzilam :-)
Pozdrawiam was dziewczyny i zycze milego dnia.​
 
Ostatnia edycja:
Hejki!

U nas jakos na razie choroba nas odpusila, ale w miedzy czasie razem z mezem mielismy jakas paskudna grype zoladkowa..... co sie dzialo, to chyba nie musze opisywac ;-):sorry: moge tylko powiedziec, ze moglabym zamieszkac w WC ;-)
Dobrze, ze malego ominely takie atrakcje :tak:

Tez powoli zaczynamy wychodzic na spacerki nie za dlugie bo najzwyklej w swiecie nie podoba mi sie ta pogoda..... niby nie ma zimna, ale jakos tak nie milo....

Zaraz wybieram sie do polskiego sklepu po chleb bo sie skonczyl i wracam do domu dalej sie kisic ;-):tak::-D

martita ciesze sie, ze u Was juz choroba odpuscila :tak: tez jestem ciekawa jak Natek zniosl podroz .....
Ciekawe kiedy Maggda sie odezwie?

Pozdrawiam Was i milego dzionka zycze :tak:

Ps. A tak wogole to pojawil sie jeszcze jeden watek Readingowy i robi sie maly balagan......
 
Ostatnia edycja:
witam mamy z Reading, mieszkam tu od kilku miesiecy, moj synek ma 7 miesiecy, chetniesie spotkam z innymi mamami w celach towarzysko-rekreacyjnych. Mam juz dosyc izolacji :-)
 
reklama
Witam:-)
Coraz wiecej mam pojawia sie na naszym watku i bardzo fajnie im nas wiecej tym lepiej.
Sewa ja tez tak jak i ty czasem tylko m chwilke wyskocze po chlebek i spowrotem do domku bo jakas dziwna ta pogoda i tez sie boje po tych przeziebieniach.Dzis chyba jest cieplutko ale jeszcze nie wychdzimy. A Sewa gdzie ten drugi watek sie pojawil?

Ada79 masz synka miesiac mlodszego od mojej Paulinki ,jak tam Twoj synek sie chowa?raczkuje juz moze?
Sasetka i Pati a wy gdzie sie podziweacie co u was slychac?
 
Do góry