reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Reading

reklama
Witam wszystkie Readingowe Mamy:))

Ja jestem mama 6 letniej Jagody i mama oczekujaca (juz tylko 2 tygodnie:). MIeszkamy w Reading juz ponad 2 lata, mama pracuje w Bracknell a tata w London City i bardzo wszyscy lubimy wycieczki:))
To kiedy na kawke?:)))

Pozdrawiam Was serdecznie:)
 
Oooo widze, ze pojawilo sie kilka nowych mam i watek, ktory umieral.... troche ozyl :tak::-)

Pozdrawiam Was serdecznie i jak bedziecie umawialy sie na kawke, to ja sie tez pisze :tak::tak::tak:

martita Ciebie wypatrzylam na forum Moja Wyspa :-) ale za nic nie moge sie zalogowac na tamtym forum :-(
Jest tam tez jedna mama, stokrotka, ktora ma dziecko w wieku mojego syna..... jak dasz rade, to namow ja na to, aby zaczela klikac na BB. Czym nas wiecej tym fajniej :-)


Papatki!
 
Ostatnia edycja:
Ja tez myslalam ze juz upadla ta strona, ale widze ze ozywa:)Na forum Moja WYSPA jakos cisza,nikt sie nie odzywa.A na ta kawke to trzeba sie jakos umowic tak konkretnie:)pozdrawiam
 
witam Readingowe Mamy!!!
my tez mieszkamy w Reading,ale teraz do Nowego Roku jestesmy w Polsce.
fajnie ze zbiera sie tu spora kupka Mam:)
 
Ooooo i kolejna mama :-) Witaj!

Dziewczyny gdzie mieszkacie? Bo ja niedaleko Prospect Park :tak: czesto tam chodze na specery z moim smykiem :tak:
 
No ,no mamusie ale sie rozkrecacie,a juz myslalam ze sama jestem wtym Reading;)Ja mieszkam niedaleko nowego Tesco przy Oxford Road a Prospekt park to chyba nie daleko,chociaz niewiem.pozdrawiamy
 
No ,no mamusie ale sie rozkrecacie,a juz myslalam ze sama jestem wtym Reading;)Ja mieszkam niedaleko nowego Tesco przy Oxford Road a Prospekt park to chyba nie daleko,chociaz niewiem.pozdrawiamy


No niedaleko :-) ja do Tesco czesto na zakupy brykam, a w polskim sklepie u Marcina to ja czestym gosciem jestem :-) Calkiem mozliwe, ze gdzies po drodze sie mijamy :tak:
Ciekawe skad pochodza pozostale dziewczyny..... piszcie drogie panie ;-)
 
reklama
Do góry