reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

reklama
Sandrula ja to pod wielką niewiadomą:-( szczerze to aż mi się płakać chce jak nie Jula chora to znowu ja...Jeśli chodzi o Jule to pytałam lekarza i ona ma już strupki więc nie zaraża ale znowu ja w środę się rozłożyłam cholerna angina:wściekła/y:,dostałam antybiotyk i siedzę w domu...
W sobotę powinnam czuć się już dobrze bo będę po ósmej dawce antybiotyku tylko nie jestem pewna czy będąc na antybiotyku mogę jeszcze zarażać bo nie wybaczyłabym sobie jak by któreś dziecko się przeze mnie rozchorowała.Więc nie jestem pewna czy powinnam przychodzić
 
Oj ,alescie sie pochorowaly:-(sandra zdrowka dla Hani i Antosia i sto lat,buziaki ode mnie i Ola:-D.Jak tam impreza sie udala??
 
ja napisze ze bylo super!!!!!!!!!!!!!!
dzieciaczki sie wybawiły, mnóstwo pysznego jedzenia a torty takie pyszne:-):cool2::rofl2: Sandrulinska ja jestem pelna podziwu dla Twoich tortow:tak:
 
hej dziewczyny, i jak tam wasze dzieciaki lepiej?moja amelcia juz ma malutki tylko katarek.
moj maz jeszcze w doomu ,ale wiecie co ,nieplaca mu w firmie juz a czekow z socjala teraz niedostaje ,pewnie musi isc do gp ,sie zapisac i ze zwolnieniem tak ?wiesienka ty w temacie chyba jestes
 
Hej laski,co tu tak cicho??Ladna pogoda sie zaczyna robic w koncu,dzis bylo tak cieplo....A moj mlody wczoraj dostal jakiejs dzikiej goraczki,jeden dzien i koniec:tak:Dziwne,juz tak trzeci raz mial.Wczoraj byl tak zdechly,ze caly dzien w lozku przelezal,taki byl slaby:-(A dzis juz latal,skakal i po goraczce.Pozdrawiam Was i wszystkie dzieciaczki;-)
 
reklama
Do góry