reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

Laski co z wami??!!Ostatnio Olga byla u mnie,a w poniedzialek spotkalam Sandre w Dundrum....Olo sam sie odpieluchowal,w 2 dni zrezygnowal z pieluch:tak:i jak wczesniej nocnik byl beee,to teraz pol dnia na nim spedza:-).Wola sisi,takze super.Swieta za pasem,a ja w Wielka sobote do 18 w robocie:wściekła/y:takze ze swieconka sie nie wybiore....Planuje zrobic baranki z masy solnej Cafeart.pl - Wielkanocny baranek z masy solnej o takie:tak:A wy macie jakies pomysly??
 
reklama

Żurku smacznego

Baranka cukrowego
Pisanek wymarzonych
Świąt mile spędzonych
Dyngusa mokrego
i wszystkiego bardzo udanego.



i120707_5a59df7ean8.gif
 
dziewczyny
wink2.gif


Pogody ducha, zdrowia i radości
oraz wszelkiego dobra
z okazji Świąt Wielkanocnych
dla was i waszych rodzin

monika 1085-ja tam nie wiem co bede robila ale jak cos to my chetne;-)
 
Zdrowych,wesolych swiat i mokrego dyngusa!!!!! Monia,ja chetnie z Olem,tylko to zalezy,czy bede miala wolne,albo na rano.Damy znac:-)
 
Hej!

Monia-my rowniez jestesmy chetne na imprezke, tylko jeszcze nie wiemy na 100% czy damy rade wpasc, dam Ci znac!:tak:
 
Monia,ja mam wolne,napisz na ktora godzine no i co solenizantka sobie zyczy:tak:Wczoraj spotkalam Wiole z Amelka w Polonezie w Dundrum.No i Olo zostal wczoraj w crechu w SC w Dundrum sam na godzine!!!Dzielny chlopak:-DChyba moj i ja bardziej to przezywalismy niz on;-)Pani go potem chwalila,ze taki grzeczny...
 
reklama
Do góry