reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

ja byłam sama i jakoś mnie nikt nie porwał,(kto by zreszta chcial porywac taka gangrene jak ja:-D) ludzie gadają różne rzeczy, w Polsce tez zdarzaja sie zaginiecia , ale dlaczego wszystko co zle to zaraz turcy?;-)pozdrawiam,
 
reklama
dziewczyny cała zestresowana jestem zamiast się cieszyć,nie wiem czy wszystko spakowalam a jeszcze rano dostaję maila,że zmenili godzine wylotu,powinnam miec wylot o 7:20 ale zmienili na 2:45 w nocy:szok::szok::szok:
najchetniej zabralabym Was ze sobą do walizki i pojechałybyśmy wszystkie razem:-D
lece za pare godzin,jak bede miec dostep do komputera to napisze do Was
pozdrawiam goraco i caluje
 
zdazaly sie porywania , ale to kiedys teraz juz nie tak bardzo i to trzeba by jechac bardziej na wschód , tam zadzaja sie tereny niebespieczne , ale prwania sa na calym swiecie i wywożenie do bur....ale to musialo by sie zgrac ze soba pare czynników , musiala bys poznac kogos kto sie tym zajmuje itp... nie słuchaj ludzi , mnie tez mieli porywac , mój szef mial rudkowskiego wynajac ojjj cala story z tego ....Witam wszystkie dziewczyny niewitana nowe ...pozdrawiam goraco , mam troche latania , bo a to Aykut gdzies wyjeżdza , a to sebus płacze , a teraz przygotowania do chrztu , własnie dzis go chrzcimy , znaczy wyganiamy z dupki wszystkie djabołki heheh
 
[...] mam troche latania , bo a to Aykut gdzies wyjeżdza , a to sebus płacze , a teraz przygotowania do chrztu , własnie dzis go chrzcimy , znaczy wyganiamy z dupki wszystkie djabołki heheh

Słodkie:-D Biedny chłopiec, nawet mu w pupci diabołków mieć nie dają.:-p

Najlepszego na "nowej drodze życia" dla naszego Sebcia:blink:
 
TN3-22358-Au-revoir-A-bientot-A-la-prochaine-Bye.gif
 
Ostatnia edycja:
witajcie kochane, u mnie istna rewolucja, szanowny małżonek zabrał mi laptopa i teraz mam chwilowy czas uśpienia, do czasu zakupu drugiego (ale korzystam u kogo sie tylko da), zrobiłam kolejny krok do przodu-pozew rozwodowy leży już sobie w sądzie, więc jak bedzie ok to w maju polecę do turcji bez przysłowiowego "wrzoda na tyłku", byłam u prawnika i troche rozjaśnił mi w głowie, najważniejsze, że jestem pewna tego co robię. tylko mój turasek coś się fo****e-nie może zrozumieć , że nie mam czasu na ciągłe siedzenie na telefonie i pisanie sms, no ale trudno, ja to wszystko robie dla siebie, no tak pewnie odzywa sie syndrom turka-dla siebie, a ja własnością nikogo nie jestem. priorytetem jest teraz doprowadzenie zycie do porzadku , fajnie jakby to zrozumiał a jak nie to trudno, jego problem , ja z deszczu pod rynne nie dam sie wepchnąć. a naprawde nie mam czasu, sądy,szukanie nowej pracy, to naprawde pochłania dużo czasu. trzymajcie kciuki , zebym jakoś to przetrwała, odezwe sie jak bede miała dostęp do neta (nawet jak turas sie zmyje):-D, pozdrawiam
 
Aniuu, mam nadzieje tylko, ze zanim szanowny maz wzial Ci laptopa, to zdazylas wykasowac z niego "niepotrzebne" rzeczy - mam m.in. na mysli histore stron na, ktore wchodzilas... ;-)buzka
 
sebus dziekuje za zyczenia , Idealna ma racje nie da sie wygnac djabolkow wszystkich , Gosienko nie martw sie zostal djabolek , Gangrenka matka glupia pozwolila 1 zachwac heeeeeeeeeeeee uffffff juz po chrzcie , sebus nawet bardzo nie zauwazyl
 
reklama
hejka:-D:-D:-D...

co tam Dziewczynki slychac, poza Chrztem Sebcia:confused:?

ja zapomnialam sie pochwalic - udalo mi sie w koncu wynegocjowac urlop na koniec wrzesnia i lece do Turcji;-);-), wiec podpis pod suwakiem nalezy juz zmienic - most probably trzeba wymazac, za co sie za chwilke zabiore... hihihi!!!
to bedzie moj pierwszy Bayram:tak: i juz nie moge sie doczekac... pozdrowionka dla wszystkich, kosz calusow dla "Ochrzczonego"... :laugh2:hihi
 
Do góry