reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

e tam się będziemy statystykami przejmować:huh:,pewnie większość z tych Turków,którzy byli badani się tylko przechwalało:-D może i występują osobniki,które mają taki pokaźny dorobek życiowy hehe ale to nie znaczy,że wszyscy tacy są
trzymajcie się dziewczyny:happy2:
 
reklama
ojjj, ja tam sie nie przejmuje, tym bardziej, ze znam przeszlosc "zwiazkowa" Ahmeta;-)...
Ale artykul ciekawy i to ich pierwsze miejsce wcale nie musi byc nieprawda, bo przeciez Turcja to jedno z najpopularniejszych miejsc wybieranych na wakacje. A wiadomo, co sie dzieje na urlopach:-D:-D:-D... hihihi
 
14 partnerek???.... no nieźle, chyba sobie jutro porozmawiam z moim Turasem:-D
Dziewczyny nie mogę uwierzyć, że to już jutro, moje szczęście dziś już będzie w domku. W domu wszystko porozwalane a ja biegam po tym bałaganie i nie mogę się ogarnąć, ale czuję, że będzie nadbagaż:tak:.
Cherry Tobie Kochana też już kilka dni tylko zostało:-). A jakimi liniami lecisz? Do Stambułu? I na jak długo? We mnie też się ciekawość odezwała;-).
Ściskam was mocno Dziewczynki i napisze już z IST:-D:-D:-D.
 
witajcie dziewczyny, ja mam ogromna prosbe, prosze przetlumaczcie mi na angielski lub rosyjski tekst, ja znam angielski ale nie uzywalam go przez ostatnie 5 lat a przynajmniej sporadycznie i nie na pismie i boje sie zeby czegos nie pokrecic, bo moga wyjsc jaja (w turcji zdarzyla mi sie taka pomylka jezykowa i byl niezly ubaw, ale co innego powiedziec, a co innego napisac:-D)
tekst ma brzmiec mniej wiecej tak: "serdeczne podziękowania dla całej ekipy hotelu, za cudowną atmosferę i przesympatycznie spędzone chwile przesyłają....."

zamiast całej ekipy może być całej obsługi lub cos w podobie, z góry dziękuje
 
Ilonko bałagan niech sobie będzie :) jak chcesz to mogę przyjść i posprzątać :-) ważne,że jesteś szczęśliwa i już jutro spotkasz się ze swoim kochaniem. Ja lecę w środę liniami Sun express do Antalyi,na 4 tygodnie :tak:.A jak długo Ty będziesz w Turcji?Szkoda,że nie lecimy razem-byłoby wesoło :-D Chociaż powiem Ci,że początkowo miałam zamiar lecieć do Stambułu z Turkish Airlines,bo nie mogłam znaleźć wolnych miejsc w czarterach.Ale ostatecznie udało się i lecę prosto do Antalyi. Kiedyś tam coś przebąkiwałam Ismailowi żeby zabrał mnie do Stambułu bo chcę zobaczyć,więc może mnie zabierze:confused:.Chociaż z drugiej strony od Antalyi do Stambułu jest aż 12 godzin:szok: autobusem więc troszkę daleko,no ale zobaczymy.

Buziaki :*
 
Ja lecę Lotem do Stambułu, ale będziemy też ok. 2 tyg w Alanyii:-D. Wracam 24 sierpnia też ze Stambułu. Już prawie jestem spakowana ufffff;-)
 
anna, Mój angielski to tragedia:baffled:.Umiem tylko tyle,żeby w miarę się dogadać z Ismailem ale i tak robię mnóstwo byków.Ale gdybym musiała to przetłumaczyć to zrobiłabym to w taki sposób: ''Cordial thanks to the whole hotel staff for the wonderful atmosphere and pleasant moments'' Wiem,że pewnie brzmi okropnie i jest źle ale może pomoże Ci chociaż troszkę i sama wymyślisz coś lepszego :tak:

Ilonko no to świetnie,będziemy niedaleko siebie.;-)Może przeznaczenie połączy nasze drogi i jakoś przypadkiem się spotkamy hehe :-D
 
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki dziewczyny, wszystkim Wam , które w najblizszym czasie lecicie do Turcji życzę wspaniałych wspomnień, upojnych chwil, jak najkrótszych rozstań i "miękkiego "lądowania (moje ostatni w Antalyi było okropne-jeden wielki krzyk:szok: na pokładzie, brrrr)
 
Do góry