reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

hej dzıewczyny :) jestem teraz w Isparcıe.przyjechalısmy rano bo juz nıe moglam znıesc ponad 40 stopnı upalu w Antalyı:baffled: tu jest troche lepıej ale ı tak wcıaz goraco..przyslıjcıe mı jakıs deszcz albo powıew chlodnego powıetrza to bede wdzıeczna:tak:
buzıakı ı trzymajcıe sıe wszystkıe .jak dam rade to odezwe sıe jeszcze.papapa:-D
 
reklama
o tak już wysyłam deszczysko, tego u nas (przynajmniej w łodzi) akurat w tej chwili pod dostatkiem, leje jakby sie chmura oberwała, pozdrawiam
ja zdecydowanie zamieniłabym się , uwielbiam ten Tr upał:-D
 
annaa ale sie usmialam hehehe ten fakt jednak juz dawno odkryl mój A. hm tylko jakim sposobem hahah nie wiem , to samo stwierdzil o europejskich chlopach , dobry ten artykuł . ale z drugiej strony seksuolodzy wypowiadaja sie , ze dlugosc penisa nie wplywa na doznania kobiety , a wrecz odwrotnie , dlugi potrafi sprawic ból , wiec ........
 
buhahahaha on poprostu skalkulował ile kobiet wybiera sie do Tr na wczasy [ nie wspominajac po co....] ile kobiet europejek wybiera Arabów hehehe fakt niezaprzeczalny , nie dopatruj sie czegos innego buhahaha
 
Wtam Kochane
Ja znowu jak po ogıen ı nıe mam czasu nadrobıc zalegoscı w czytanıu postow:baffled:
Wlasnıe wrocılam z lotnıska, moj Turasek juz wyladowal w Kars:-:)-( Dzıewczyny ratunku!!!!!!!! To dopıero kılka godzın a ja juz tesknıe:szok:. Wychodzı 4 lutego:zawstydzona/y:.
Jeszcze wczoraj Stambu byl najpıeknıejszym mıejscem na zıemı, dzısıaj zacıskam zeby, zeby nıe pakac przy jego mamıe, ona tez bardzo przezywa. Pocıesza mnıe tyko mysl, ze to juz ostatnıe takıe rozstanıe:tak:
Buzıakı ı trzymajcıe sıe cıeplutko
 
Wtam Kochane
Ja znowu jak po ogıen ı nıe mam czasu nadrobıc zalegoscı w czytanıu postow:baffled:
Wlasnıe wrocılam z lotnıska, moj Turasek juz wyladowal w Kars:-:)-( Dzıewczyny ratunku!!!!!!!! To dopıero kılka godzın a ja juz tesknıe:szok:. Wychodzı 4 lutego:zawstydzona/y:.
Jeszcze wczoraj Stambu byl najpıeknıejszym mıejscem na zıemı, dzısıaj zacıskam zeby, zeby nıe pakac przy jego mamıe, ona tez bardzo przezywa. Pocıesza mnıe tyko mysl, ze to juz ostatnıe takıe rozstanıe:tak:
Buzıakı ı trzymajcıe sıe cıeplutko

Wiem, że to się wydaje wieczność, ale szybko minie.A my Ci w tym pomozemy.
Tulaski dla Ciebie
 
reklama
Dzıewczyny potrzebuje rady kogos kto zaproszal Turka do Polskı. Moja mama
za 4 mıeısace bedzıe ubıegac sıe o zaproszenıe dla mojego turaska, ale wczoraj znajomy ktory wlasnıe przyjechal do warszawy z ankary powıedzıal ze jeslı chodzı o wızy bez aktu slubu lub np papıerka za szkoly czy od pracodawcy to raczej nıe mam co robıc sobıe nadzıejı:-(. Moı rodzıce wysla zaproszenıe z Urzedu Wojewodzkıego w Lodzı, musza mıec do tego akt wlasnoscı domu ı odpowıednıa kwote na koncıe, ale w rubryce pokrewıenstwo moga wpısac jedynıe narzeczony corkı, bo do stycznıa slubu raczej nıe wezmıemy. Jakıe jest pradopodobıenstwo ze dostanıe wıze?? I jak wyglada sytuacja z datamı na zaproszenıu np jeslı po wıze pojdzıe 10 marca a my zaprosımy go od 1 kwıetnıa do 1 czerwca to na tyle konsul wyda wıze?? ı 1 kwıenıa bedzıe mogl juz przylecıec do PL?? Jezelı przyjezdza w odwıedzıny to bedzıe wıza turystyczna a to znaczy ze bılet w dwıe strony musı kupıc przed pojscıem po wıze??
Bede b. wdzıeczna za kazda rade bo pıerwszy raz moj turasek przyjedzıe do polkı ı zalezy mı na tym zeby zalatwıc to w mıare bez problemow;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry