reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z tatusiami z turcji

hej bardzo dziekuje za wszystkie przepisy no to teraz moge zaprac sie do gotowania.obiecuje ze w przyszlym tygodniu wyprobuje bo na szczescie na dzis mialam kurczaczka a jutro moj facet gotuje obiad hehehhe ale napewno jednego dnia zaskocze go musaka i bedzie w malym szkou hehhehe.a tak poza tym co u was ciekawego slychac?? ja dzis wybralam sie na zakupy swiateczne tyle ludzi w miescia ze szok nigdzie przejsc nie mozna jeden wielki szal a co gorsza jeszcze wszystkiego nie kupilam .a jak tam u was wygladaja swiateczne przygotowania i plany. pozdrawiam goraco







 
reklama
WITAJCIE KOCHANE, dawno mnie tu nie było- z wiadomych powodów , obiecuję ze wkrótce sie odezwe, pozdrawiam Was wszystkie,
Gosia - odezwij sie bo nie wiem czy ty jeszcze wogóle zyjesz?:angry:
 
annaa - opowiadaj co tam u ciebie
Gosia to zajeta mężulkiem i Germanami hehehe[ pewnie działaja cos z dzidziula ]
Idealna gdzier ty znów??
Gangreniasta??? chcesz w dostac w zęby??? wrrrr

dziewczyny jak tam przygotowania do świat , bo u mnie sie nic nie dzije jeszcze

wymyslilam u sebka owsiki , ale juz Idealna i moja siostra mnie z błedu wyprowadziły hehe
 
Witam Was Kachane, jakoś ostatnio też rzadko zaglądam, trochę brak czasu, a trochę lenistwo:tak:.
Widzę ze Renia nam tu pyszności serwuje, ehhh szkoda że talentu kulinarnego to ja nie mam, bo na zdjęciach wygląda przepysznie:-D.
A poza tym to u mnie szaro, smutno i ziomowo:-(
 
Onion_bye.gif
 
Ostatnia edycja:
Idealna to co ja nic nie wiem , gdzie Turasa wysyłasz???
A. stwierdził , ze Musake robi pycha , ale nie dodaja sosu hmmm , jak zrobi napisze wam jego metode
Ilonka każdy danie zrobi jak ma dobry przepis , nie trzeba miec zdolności
 
a ty to co , siedzisz i foty cpykasz młodemu heheoj Idealna za robote sie bierz!!!!!!!!

zimno , ale słonko dzis świeci , troszke sypneło śniegiem , ale tylko postraszyło
od rana u nas krzątanina , ide dzis na zastepstwo do pracy , a Sebus zostaje z tatusiem uuuuuu jak zdąży z pracy wrócic , a jak nie to rezerwowo mam moja chrześnice na 1 h lub 30 min , a z tatus dojedzie

szykuje sie niezla zaprawka dla obu , tatus nie ma cyca buhaha , a Sebek nigdy z tatusiem nie zostawał uuuuuu

ciekawośc mnie zżera , jak to bedzie??

naszykowałam im wszystko ,jedzenie dla sebka , jedzenie dla tatusia , posprzatłam , siedze i tpie nogami , dawno mnie w pracy nie d=było hmm jestem jakaś taka podexcytowana

tatus tez ma bojowe zadanie , dac jeść , uspic , dac deser , wykąpac , dac kaszkę wwwwwooooowwww
sebek chyba jeszcze sie nie spodziewa co go czeka
 
reklama
Do góry