reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z U.K - wątek główny

MAMUSIA BLANECZKI, Leos chodzi do playgroup od 2 roku zycia, 2 razy w tyg. po 1,5godz, jak dziecko konczy 2 lata i 9mc. wtedy zwieksza sie do 3 razy w tyg. po 2,5 tyg, jesli masz CHTC, nieplacisz za zajecia, sa refundowane przez panstwo
DZieki za odpowiedz :tak:
To dziecko musi miec dwa latka skonczone ?
Czy juz moge z Blanka chodzic?
A jak znalesc te grupy?
A ty z nim idziesz czy zaprowadzasz go i zostawiasz tam??
A jak nie mam Child Tax Credit to place? a jakie koszta? Moze wiesz??


Dzieki jeszcze raz , a jak maly sie zaklimatyzowal? Rozmawia po angielsku ?:blink:
 
reklama
Ja dowiedzialam sie od znajomej ktorej dzieci tam juz chodzily, wiec nie wiem jaka jest droga do znalezienia takiego playgroup, to jest takie na zasadzie przedszkola, zostawiam malego, rozpoczyna sie jak dziecko skonczy 2 lata, sesja kosztuje chyba 7funa, cos kolo tego, ale musisz u siebie w miescie popytac o inne zajecia dla mlodszych dzieci, ja z Leosiem zanim skonczyl 2 lata chodzilam u siebie do biblioteki na spiewanie piosenek, a do dzisiaj jeszcze chodze na zajecia w pobliskim kosciele, ksiadz prowadzi zajecia z dziecmi a potem dzieci same sie bawia, mysle ze u i siebie znajdziesz kilka takich miejsc!!!!!
 
Ja dowiedzialam sie od znajomej ktorej dzieci tam juz chodzily, wiec nie wiem jaka jest droga do znalezienia takiego playgroup, to jest takie na zasadzie przedszkola, zostawiam malego, rozpoczyna sie jak dziecko skonczy 2 lata, sesja kosztuje chyba 7funa, cos kolo tego, ale musisz u siebie w miescie popytac o inne zajecia dla mlodszych dzieci, ja z Leosiem zanim skonczyl 2 lata chodzilam u siebie do biblioteki na spiewanie piosenek, a do dzisiaj jeszcze chodze na zajecia w pobliskim kosciele, ksiadz prowadzi zajecia z dziecmi a potem dzieci same sie bawia, mysle ze u i siebie znajdziesz kilka takich miejsc!!!!!

Dzieki za wszelkie wiadomosci:tak::tak:
Popatrze u Siebie juz na nowej dzielnicy jak sie wyprowadzimy na swoje :tak:
Ja nie wiem gdzie tu cos jest wogule:confused: i jak to tu wyglada :confused:mimo ze nie jestem tu krotko ale nie mam takich wiadomosci gdzie zaczerpnac:dry:
:confused: na placu nic nikt nie mowi ...:no:hmmm
a jak wyglada przedszkole takie 8h kiedy sie dziecko daje?
jest tu cos takiego placi sie za to? pomozcie Laski:sorry2:

Mam tak duzo pytan zwiazanych z nauka w UK ze nie wiem ...a Wy sie nie boicie aNI NIC?
 
Przedszkole normalne isnieje Nursery le jest pelnoplatne, wiem ze mozna starac sie o dotacje ale co i jak dokladnie to niewiem, jak juz bedziesz na swoim przejdz sie do biblioteki i tam spytaj, poszukaj moze na necie?!
 
Miska T ok, będę biegała po trawce :-) Wiem, że na brzuch lepsze są ćwiczenia, ale póki co, to moja córcia nie daje mi w spokoju ćwiczyć. Myślę o siłowni 3 razy w tygodniu albo po prostu kupię rower i będę sobie jeździć. Na razie zaczęłam biegać :-)

Mamusia Blaneczki jak już się przeprowadzicie na nowe miejsce, to na pewno będziecie musieli zarejestrować się w nowej przychodni i u nowej Health Visitor, to może wtedy ją też popytaj, przynajmniej odeśle Cię gdzie trzeba, ja bym tak zrobiła. Ja na razie nie potrzebuję tych informacji, ale za niedługo też będę się musiała dowiedzieć.

A ja wczoraj znowu biegunka plus wymioty. Już nie wiem o co chodzi, to chyba nie wirus, bo ostatnio to średnio raz na miesiąc coś takiego mi się zdarza. Chyba będę musiała pogadać na ten temat z lekarzem, tylko co mi tu lekarz pomoże :confused:
 
syla- dziekuje juz lepiej... moge powoli chodzic...

a to moj synke... tak zawziecie ogladalbajki ze az tak zasnal....hihihi:-)
 

Załączniki

  • zakupki!!! 002.jpg
    zakupki!!! 002.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 30
  • zakupki!!! 004.jpg
    zakupki!!! 004.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 31
SYLA, a co to sie z toba dzieje??? dziwne te twoje objawy i do tego takie powtarzajace sie?? idz lepiej do lekarza przebadac sie!!!!

PAULA, fajne fotki, widac maly wymeczony ;-)


A ja ide z Leosiem w poniedzialek do dentysty, zauwazylam u niego wczoraj takie biale plamki na jedynach, przy dziaslach, mam nadzieje ze to nie prochnica, zabki myje codziennie i z czekolada tez nieprzesadzamy, troche poczytalam na necie i sie wystraszylam!!! tazke ide z nim sprawdzic co to takiego, jeszcze niebyl nigdy u dentysty wiec nie wiem jak to przezyje, poki co wyporzyczylam w bibliotece ksiazeczke o dentyscie i bedziemy ja meczyc przez weekend ;-)
 
reklama
Do góry