reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

reklama
kilolek - no sama widzisz....

Iza
, fakt - nie pomyslałam. U mojej Miski cały karton barbie zakamuflowany w kacie. Za chwile bedzie jak znalazl... a mielismy wydawac. N.i.e.p.o.t.r.z.e.b.n.i.e ! Wystarczy sobie kolejne dzieci fundowac i problemu zabawek nie ma :-p

Kasia - jestem z Ursynowa. U mnie humor zalezy od dnia, jak pogoda za oknem i slonce to i w duszy gra. A jak moja nastolatka rozpocznie dzien od awanturki, to ... co tam bede duzo pisac ;-).

Dzisiaj za oknem pieknie śnieżnie i mroźno i wcale sie nie wyspalam bo o 7 rano pobudka bo to szkola i w ogole. Ale jakos nie narzekam :-D
A! średniak zapomnial dzisiaj worka z kapciami; a przed swietami zgubil po treningu spodnie od doboka, innego dnia legitymacje ...zawsze mu powtarzam ze mózg to sie w glowie a nie na półce trzyma :-p (ma taki gumowy)

Do tego wyciągnełam o bladym poranku z zamrażalnika ciasto drożdżowe z makiem (co to od kumpeli na BN dostałam) i aktualnie zajadam czytajac bb, popijając zbożówkę Caro - czego i wam warszawianki życze :-)
 
taka imprezka byłą :-D:-D

Niezła imprezka, szkoda, że Ignacy się nie załapał :-D:-D:-D.

My wróciliśmy wczoraj, chłopaki przespali sylwestra a Ignaś prawie cały długi weekend, dobrze na niego robiło leśne powietrze :-D.
A teraz mam ich obydwóch w domu, bo mi się dziś nie chciało rano wyjść z domu :zawstydzona/y: i Krystian już daje czadu z nudów.
Mam nadzieję, że jutro rano będzie powyżej -10 to uda mi się go do przedszkola wysłać :cool2:.
 
Iza, fakt - nie pomyslałam. U mojej Miski cały karton barbie zakamuflowany w kacie. Za chwile bedzie jak znalazl... a mielismy wydawac. N.i.e.p.o.t.r.z.e.b.n.i.e ! Wystarczy sobie kolejne dzieci fundowac i problemu zabawek nie ma :-p
przeczuwałam, że poczęcie Gai uwolni mnie od wielu kłopotów :-D

Jagoda - ale długo Cie nie było :shocked2:

pozdrawiam z mroźnego Lublina:cool2:
 
IzaBK a ja właśnie wczoraj wróciłam na nasze osiedle :-). A między świętami byłam ale byłam trochę zajęta.
Teraz powoli próbuję sobie zorganizować zajęcie dochodowe, co by jakoś chociaż trochę bardziej miękko w wychowawczy wejść.
I na chrzciny trzeba kaskę uzbierać :-).
 
Kilolek, niedługo na mnie Policję naślą, bo pewnie dziecię swoje głodzę:( Ciągle słyszę, że dzieciątko mam chude.. Dzisiaj znowu.. Byliśmy na szczepieniu, które się nie odbyło, bo nie dość, że chudy, to pani doktor stwierdziła za duży obwód głowy w stosunku do klatki piersiowej:-:)-:)-( I już nerwy.. Jutro idziemy na USG przezciemiączkowe. Czego objawem może być taka dysproporcja?? Kurcze..
 
Witam mamusie
kilolek - no sama widzisz....

Iza, fakt - nie pomyslałam. U mojej Miski cały karton barbie zakamuflowany w kacie. Za chwile bedzie jak znalazl... a mielismy wydawac. N.i.e.p.o.t.r.z.e.b.n.i.e ! Wystarczy sobie kolejne dzieci fundowac i problemu zabawek nie ma :-p

Kasia - jestem z Ursynowa. U mnie humor zalezy od dnia, jak pogoda za oknem i slonce to i w duszy gra. A jak moja nastolatka rozpocznie dzien od awanturki, to ... co tam bede duzo pisac ;-).

Dzisiaj za oknem pieknie śnieżnie i mroźno i wcale sie nie wyspalam bo o 7 rano pobudka bo to szkola i w ogole. Ale jakos nie narzekam :-D
A! średniak zapomnial dzisiaj worka z kapciami; a przed swietami zgubil po treningu spodnie od doboka, innego dnia legitymacje ...zawsze mu powtarzam ze mózg to sie w glowie a nie na półce trzyma :-p (ma taki gumowy)

Do tego wyciągnełam o bladym poranku z zamrażalnika ciasto drożdżowe z makiem (co to od kumpeli na BN dostałam) i aktualnie zajadam czytajac bb, popijając zbożówkę Caro - czego i wam warszawianki życze :-)
Ja mieszkałam 2 lata na Ursynowie i bardzo miło wspominam ten czas.Pracuję na Ursynowie(obecnie jestem na zwolnieniu)No tak rozumiem Cię...
Dobranoc miłych snów papa
 
malina - no jakos chcialabym cie pocieszyc tylko ...zupelnie nie mam pojecia co to moze byc. USG na pewno nie zaszkodzi, a nerwy w tej sytuacji zrozumiale :(
a tak w ogóle to witam sie pieknie i zmykam bo małe jeczące, senne a zasnac nie chce ...
pa i
milego dnia
 
reklama
Cześć dziewczynki
Ja jak zwykle powracam jak syn marnotrawny.......

Po sylwestrze super,zabawa udana na całego ,tu kilka fotek
jeszcze trzymalismy fason hehehe






a tu juz hardcore
rajtuzy zmienione bo tamtye potargane poszły do zyda hahahahaha
tance bez butów,dobrze ze to juz później było heheheheh
sdc10491t.th.jpg




kasia & kubus WITAM NOWĄ MAMUSIE!!!

kilolek ale straszna historia,normlanie współczuje takich przeżyc,całe szczęście ze sie wszytsko dobrze skonczyło

malina widzialam że pisałas cos o diecie ziemniaczanej,podaj jakaś stronke albo coś z jakimiś info na temat tej diety
A wogóle to dieta plus ćwiczenia i dojdzie sie do siebie:)

iza bk,dzubasek,malina,patewka super fotki waszych dziciaczków

jagoda witaj,dawno cie nie widzialam(chciaz ja tez tu ostatnio tak czesto zagladam ze az wstyd)
 
Do góry