reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMY Z WARSZAWY i OKOLIC :)))

Jomari - dlaczego to trwa u Twojego dzieciaczka az 5 m-cy?? To jakas alergia?? Mojemu szkrabowi tez jeszcze nie przeszlo, ale nie liczylam, ze to moze az tyle trwac. U nas problem jest w tym, ze mieszkamy na nowym osiedlu, wprowadzilismy sie tu doslownie tydz przed narodzinami Viki, a wiec na scianach swieze farby, w mieszkaniu nowe meble smierdzace drewnem :/ Dookola trwa budowa kolejnych blokow no i sasiedzi robia remonty wiec w powietrzu jest pelno kurzu i innych syfow :( Tez zastanawialam sie czy nie oddac ja na czas choroby do mamy, albo ew. przeniesc sie tam z nia... Jak nie przejdzie jej do weekendu to chyba bede zmuszona tak zrobic, chociaz ciezko bedzie mi zostawic meza :( Fridy uzywamy - juz coraz rzadziej na szczescie, w pt wypozyczylam tez nabulizator, no i od czasu do czasu oklepujemy... Tylko martwi mnie, ze to juz trwa prawie 2 tygodnie. Dzis idziemy na kontrole - mialo byc szczepienie, ale w tej sytuacji nic z tego nie bedzie :( Nastepny termin za 2 tyg dopiero...
 
reklama
to znów ja:)
niestety u mojego Jaśka to chyba niestety alergia... katar jest obecny nieprzerwalnie od 2 tygodnia zycia do tego tzw. sapka, lekki kaszel i dodatkowo stwierdzono AZS czyli zapalenie skóry które ujawniło się ok 1 miesiąca - wyglada okrutnie:( Zwiedziłam już kilka klinik kilkudziesieciu lekarzy i nikt nie może postawic odpowiedniej diagnozy... My też mieszkamy na nowym osiedlu wprowadziliśmy sie 4 miesiące przed porodem -meble nadal kompletujemy i byc może masz rację Priscilla że to może byc tym spowodowane... ale wietrzymy bez ustanku wyjeżdzamy często na weekendy nad morze i sprawdzamy czy bedzie poprawa i niestety nic... lekarze zaś mówią że z zycia dziecka nie da się wyeliminowac wszystkich alergenów i czasami nie warto izolowac maluszka... Nie jest łatwo jednym słowem ... Miejmy nadzieje że u Twojego maluszka to jakaś paskudna infekcja która szybko minie... a nawiasem mówiąc nasz Jasiek dotychczas przeszedł tylko jedno szczepienie:( Pozdrawiam
Asia
 
Mam pytanie do Was pytanie. Potrzebuję dobrego stomatologa z Warszawy lub okolic, a dokładniej takiego co zna się na protetyce i ma dobrego technika! Najprawdopodobniej będę musiała mieć odbudowany 1 ząb czyli założoną koronę :(. Możecie kogoś polecić? Jeśli nie chcecie robić tutaj reklamy, będę wdzięczna za informacje na priva.
 
DOXA JA ZNAM . DOBREGO - PRYWATNEGO STOMATOLOGA JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANA JESZCZE TO NAPISZ NA PRIVA TO CI DAM NAMIARY
 
Witam wszystkie mamy z Warszawy :) i mam pytanie: czy któraś z Was korzysta z usług LUX MEDU i może polecić dobrego pediatrę?
 
reklama
Do góry