reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wodzisławia, Rydułtów i okolic

Witajcie. właśnie dowiedziałam się od justynki że jest takie forum.Jestem z wodzisławia moja córcia już za 1,5 miesiąca skończy roczek.
agamarkam ty jesteś z wodzia a
 
reklama
oliwka29 pisze:
Witajcie. właśnie dowiedziałam się od justynki że jest takie forum.Jestem z wodzisławia moja córcia już za 1,5 miesiąca skończy roczek.
agamarkam ty jesteś z wodzia a


Ja mieszkam w Wodzisławiu od 10 lat.... ale pochodzęz Pszowa.... Justynę znam osobiście.... witamy w klubie ;D
 
J również witahttp://img51.imageshack.us/img51/6772/grudze0037mi.jpgm .A mieszkasz w centrum
 
OLIWKA z tym wstawianiem też mam dziwne problemy..... nie przejmuj się twoja córeczka ma prawie 1,5 roczku... czy miałaś problemy z kręczem czy inaczej nazwanym "zespołem napięcia mięśniowego"?
 
Nie mała za półtora miesiąca skończy roczek :laugh:
Pewnie że miałam ale po ośmiu miesiącach ustąpiło samo. :)
 
grudze0037mi.jpg
ostatni raz próbowałam
 
moje gratulacje.... jeśli możesz napisz mi dokładnie jak to się wstawia..... a apropo tego kręczu to rechabilitantka tak mnie wczoraj nastraszyła że jak mały wieczorem usnął... to aż się pobeczałam..... nawet o oddział ortopedi dziecięcej w Piekarach zachaczyła.... :mad:
 
reklama
Rydułtowy piękne miasteczko, moja przyjaciółka tam mieszka i jedziemy do niej na wakacje, w Pszowie tez mam koleżankę, pozdrawiam was dziewczyny ze Śląska
 
Do góry