reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wodzisławia, Rydułtów i okolic

Musisz wejsc na stronke http://www.imageshack.us/ klikasz przegladaj wybierasz zdiecie z kompa a nastepnie klikasz host it! Na samiutkim dole pojawia ci sie adres twojego obrazka zaczyna sie od http:// skopiój go i wklej do postu tylko przed tym adresem wpisz
i powinno być ok. Sorki że cię w błąd wprowadziłam ale z zespołem napiecia mieśniowego nie miałam doczynienia poprostu żle odczytałam wiadomość.Niemartw się wszystko będzie ok. :)pozdrawiam
 
reklama
hej !!!!
Witam kolejne maminki !! super ze nas coraz wiecej !! tylko piszcie duzo !!!!

Oliwka A dzis dowiedziałam sie ze podobno w Wodzisławiu na porodówce BARDZO sie polepszyło i kobietka co tam rodziła bardzo była zadowolona !!!

Kasia jaka rehabilitantka ???
 
mam już wszystkie skierowania.... do pani rechabilitant nie mogę się dodzwonić...ale jak coś będę wiedziała to dam znać...

aha dziewczyny..... BECIKOWE jak któraś z Wodzisławia to podania składa się od jutra, w urzędzie miasta (zaraz jak się wchodzi do urzędu są dzrzwi na lewo do pywnicy tam są "świadczenia rodzinne"...) trzeba mieć dowód osobisty, skrócony akt urodzenia dziecka i numer konta

Pozdrawiam



_________________________________________________
olozb3hv.jpg
 
Justynko to prawda jest super 8) .położne takie jak powinny być ale teraz podobno jest jakiś remont ma być wiecej sal do porodów rodzinnych ,wiesz coś o tym???
 
oliwka29 pisze:
Justynko to prawda jest super 8) .położne takie jak powinny być ale teraz podobno jest jakiś remont ma być wiecej sal do porodów rodzinnych ,wiesz coś o tym???

nie wiem jak teraz... ale ja z domu patrzę na szpital w Wodzisławiu i omijam go szerokim łukiem... a rodziłam w Rydułtowach...
 
reklama
Do góry