reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Wołomina

Pasek ja na ktg też miałam się zgłosić w dniu porodu. Myślę że Ci wystarczy ta paczka, jeśli będziesz trzy dni bo ja jak byłam dłużej to mi zabrakło, no i były za małe :D Oelj rycynowy kupuje się w aptece.

Duralex no to ja też może zacznę coś piec w piekarniku :)

Celka mam nadzieję że nic złego się chociaż nie dzieje.

My byliśmy dziś u lekarza po skierowanie do neurologa, bardzo sympatyczna doktor nas przyjeła. Przy okazji zrobiła małej bilans noworodka i już za dwa tyg nie musimy iść. Mała waży już 5120g te krostki to potówki i nie kazała nic z nimi robić, no ale ogólnie mała zdrowa:)
 
reklama
Brejko, daj znać gdzie sie wyierasz do neurologa?
Załatwianie przedchrzcielne ;-) Oby do poniedziałku :-)

Właśnie dziewczyny, znacie dobrego laryngologa, okuliste, neurologa i wszyscy dziecięcy? Może Duralex, orietujesz się w temacie?
 
Celka ja mam znajomą pediatrę neurologa z Wyszkowa i do niej idziemy w poniedziałek tak po znajomości nas wcisnęła bo podobno do neurologa to czeka się miesiącami. Niestety ja nie pomogę z tymi lekarzami bo tutaj nie znam żadnego. Teraz muszę jeszcze małą zapisać do ortopedy podobno jest tu w Wołominie ale gdzie to nie wiem, może Ty wiesz bo pewnie z małym już byłaś.
 
witam się i ja wreszcie dziewczynki
jakoś czasu brak a poza tym nic się nie dzieje ciekawego więc nie ma o czym pisać
ja na etapie robienia wyprawki do szkoły dla starszaka, kurcze jak szybko minełw wakacje
w połowie września kończy mi się macieżynski niestety -do pracy nie wrocę bo dzieci nie mam z kim zostawić, m też z pracą kiepsko- robi w stolarce tzn. już jest na wypowiedzeniu ale do końca października musi tam siedzieć a co najśmieszniejsze wcale mu nie płacą :/

byłam wczoraj w PEPKO myślałam że kupię jakieś kurteczki dziewczynkom na jesień ale niema jeszcze , naprawde tanie tam mają ubranka

BREJKA MOJE JAK MAJĄ POTÓWKI TO DO KOMPIELI DOSYPUJE ODROBINKĘ (sory za kapsa , nie zauważyłam bo pisząc zerkam na Laurę jak turla się po dywanie, zaraz do kuchni pojdzie :/) nadmanganianu potasu, co do karmienia to ja mniałam podobnie z Oskarem jak zaprubował butli ni wząb nie chciał cyca, płakał a ja się poddałam, ja wtedy pracowałam i pod moją nieobecność m karmił go butlą

PASKU no widzisz jak pięknie donosiłaś , jeszcze i przenosisz (czego nie życzę) ja z O termin miałam na 2 marca , 9 marca na oddiał , wywoływali mi tydzień i wreszcie stwierdzili że miałam źle termin wyliczony i dali drugi na 25 marca ,byłam mega wściekła wracajac bez dziecka .Wreszcie zrobili mi cc 1 kwietnia bo nie wiem ile bym jeszcze łaziła
 
Brejko, a ta neurolog przyjmuje prywatnie też w WOłominie/okolicy? (jak tak po podziel się danymi i tel na priv :-D ) Na NFZ terminy są grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nawet nei chce myśleć!
U ortopedy nie byliśmy, ale nie wiem czy potrzeba jak USG stawów wyszło OK< no chyba, że o coś innego miałoby chodzić u ortopedy hmmmm
maju ucałuj dziewuszki :*
 
CELKA MOIM zdaniem USG swoją drogą a ortopeda swoją
u nas ze wszystkimi dzieciaczkami tak było: 6 tyg po urodzeniu wizyta u ortopedy (mówią o tym przy wypisie ze szpitala)' my byliśmy w szpitalu na NFZ tam dali skierowanie na usg też w szpitalu,
z dziewczynkami na usg wyszlo ok. tzn,stawy biodrowe ok. a u ortopedy wyszło że mają przykurcz jedna jednej nózki a druga obu, trzeba było pieluchować i ćwiczyć a po 6 tyg znów wizyta,i tak do skutku aż będzie ok.
 
Maju, nam Blusiewicz (podobno spec od stawów) powiedział, że trzeba pieluchować do 4 m-ca (każdemu tak mówi!) , a na USG wyszło wszystko OK. No nic, pozostaje mi poszukanie dobrego ortopedy (niedlugo i tak będzie kontrola stawów), bo do Blusiwicza już sie więcej nie wybiorę.
 
ta ja pana B. TEŻ NIE TRAWIE z chłopcami byłam u niego a z dziewczynkami trafiłam na taką starszą babeczkę i też kazała pieluchować i dużo ćwiczyć i układać na żabkę po 6 tyg. jak u Roksany było ok. to już nie kazała pieluchować.
ja chłopców też nie pieluchowałam ale wystraszyły mnie przykurcze u dziewczynek , szczególnie u Laury bo przez pól roku nie było rezultatów i ta babeczka powiedziała że przez to może mieć krotszą nóżkę no i ma asymetrię jeszcze teraz jak byłam ostatni raz u niej to powiedziała że ważne dla dzieci żeby dużo kłaść je na kołderce na podłodze żeby się turlały więc się turlamy :)
 
Celka ona przyjmuje tylko w Wyszkowie.

Maju też myślałam wykąpać ją w tym kaliku więc jak się wybiorę do apteki to kupię :) Rozumiem że ten ortopeda to w szpitalu, a to można się od razu zapisać do lekarza jakiego się chce? bo już do tego pana nie chcę :) Był wogóle jakiś ortopeda na oddziale położniczym i też niezbyt miły ciekawe czy to ten sam.
 
reklama
Maju podziel się danymi Pani ortopedki :-) U mnie Mały właśnie lubi leżeć na plecach i trzymać nóżki w gorze hmmm
A u neurologa byłaś?
 
Do góry