reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Slough

reklama
Bylo dzisiaj spotkanie ale jesli ktos jest chetny do spotkania to podac miejsce i godziny moze dojdzie do spotkania jestem za pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
halo mamuski,jestem tutaj nowa.mieszkam w maidenhead tuz obok slough,bracknell.jestem mama 4letniego mezczyzny Matiego.zbliza sie ciepelko wiec wszystkie mamusie beda oblegac place zabaw parki itd.od miesiaca jestesmy z matim same w uk.bo moj facet dostal ekstradycje do polski,i chcialabym poznac nowych ludzi bo znajomi to tylko w czym ci pomoc jak sobie dajesz rade itd itp.to mile z ich strony,ale dolujace,poniewaz ciale przypominaja o tym co sie stalo.wiec jesli jakies mamy maja ochote na spotkanie to mozna by cos zorganizowac!kasia
 
Cześć Kasiu, jak się Tobie mieszka w Maidenhead? W przyszłym tygodniu czeka mnie przeprowadzka do tego miasteczka i chętnie poznam opinie na jego temat. Pozdrawiam :)
 
reklama
Do góry