reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Padnieta już jestem a jeszcze tyle roboty mam:crazy:. Mąż sobie zażyczył, żebym mu zrobiła krokiety z pieczarkami i serem... No a ja dopiero naleśniki smażę. Od rana nie usiadłam ale posprzątałam cały dom. Pościerałam kurze, poodkurzałam, pomyłam podłogi, zrobiłam 3 pralki prania. Teraz jeszcze tylko czekam, żeby mi pieczarki wystygły i będę powoli zawijać w naleśniki. Może do 19 się uporam. Mąż dziś zaczyna na 19 więc kapanie na mojej głowie:szok:. Dobrze, że mężasty choć trochę pomógł i starł pieczarki...
Azorek fajne te butki. A one są ocieplane? Bo moje niby są ale nie kożuszkiem. W sumie to nie chciałam z kożuchem bardziej mi były byty na taką pogodę jak teraz potrzebne. Na zimę w kozakach nawet z kozuchem i tak mi zimno a w zeszłym roku kupiłam sobie w GO buty i są super ciepłe i nie przemakają.
Elffetus mam nadzieję, że reszta ząbków będzie wychodzić mniej boleśnie. Życzę Wam tego.
Manolka zdrówka dla chłopaków
 
Ostatnia edycja:
reklama
czytalam was przedtem ale nie zdazylam juz napisac a teraz polowy zapomnialam :eek:
azorek fajne te buty , szukam wlasnie podobnych tylko musze najpierw sie dowiedziec jaki mam nr buta tutaj :-D
bzyczek narobilas mi smaka na krokiety ale moj nie lubi wiec jak juz mi sie bardzo chce to kupuje tak tylko dla siebie choc to nie to samo..:no:

co do pieluszek to ja zawsze kupowalam pampersa bo jak przliczylam ile mi wychodzi przy tych tanszych to bylo prawie tak samo jak kupic mega pake z pampersa. jak dziecko jest malenkie to oplaca sie bardziej bo jest ok 100 szt za 10-12 f chyba gorzej pozniej jak podrosnie...
mi sie naszczescie problem z pieluchami juz skonczyl ;-)
 
Leti ja korzystam z przedszkola I zadowolna jestem. Moja mloda spi w przedszkolu i zawsze cos tam zje
Przerazona ja kiedys porwnywalam ceny pieluch z pampersami i nie wychodzilo duzo taniej wiec zostalam przy pampersach. Przy Kubie używałam teslo i bylam zadowolona
Bzyczek to ja z Maja mam to samo, w nocy kaszle strasznie
Elffetus mi Maja bardzo pozno zaczela chodzic wiec masz się z czego cieszyc
Azorek buciki fajne, ja chyba tez musze przejść się do sklepu, znaleźć cos a potem poszukac na necie
Bzyczek to wpadnij do mnie posprzątać
Ja zawiozłam Maje do przedszkola i poleciłam na zakupy urodzinowo – wakacyjne. Masakra jak mi dzien zlecial. Babki z przedszkola do mnie dzwonia co oni maja z tortem zrobic czy maja go dac dzieciom czy ja go zabieram bo taki ladny ze go szkoda. No uśmiałam się z nich niesamowicie. A jutro czeka mnie jeszcze bardziej zwariowany dzien. Ogarnąć chate, spakowac siebie i dzieci i przygotowac impreze. Nie wiem jak ja to ogarne. Jeszcze rano musze zakupy zrobic i Kube na taekwondo zawiezc
 
O ludzie co za dzień... Skończyłam te cholerne krokiety dopiero po 20. Przy moich dzieciach ciężko cokolwiek zrobić. Dobrze, że mąż ich wykąpał za nim poszedł do pracy bo chyba bym do teraz w tej kuchni siedziała:eek:. Mój Krystian ostatnio przechodzi samego siebie... Smażyłam jeszcze naleśniki bo mi brakło nagle Aleks przychodzi, że chce kupę a za nim Krystian, że to samo. Przyniosłam nocniki posadziłam i niech robią. Wchodzę po chwili a mój Krystek bez spodni jeździ gołym tyłkiem po panelach. Całe panele w gó...:wściekła/y: Weszłam w momencie kiedy Aleks przygotowywał się do tego samego:szok:. Oczywiście znów musiałam myć podłogę... Kazałam mu iść myć zęby a on co? Wziął szczoteczkę Aleksa i wcisnął ja do odpływu w umywalce:wściekła/y::szok::no:. Normalnie ręce opadają. Ledwo ją stamtąd wyciągnęłam. I mały gówniarzek jeszcze nie śpi:crazy:
 
Ja używam tylko pampersów,raz kupiłam huggisy ale odparzyły Małą,raz się zdarzyło te asdowskie ale jak porównałam ceny z pampersami jumbo pakiem 2 za 20 funtów to tak naprawde żadna oszczędność więc pozostałam przy pampresach.

Dziś Nati już lepiej ale marudna dalej. Ja nadal chora,gardło nie boli ale drapie i widać,że jakieś białe naloty tam są-na szczęście nie ropa (chyba).
bzyczek zazdroszczę tej weny do sprzątanie,ja to odkurzałam ostatni raz we środę takiego mam lenia.
isabell widzę po suwaczku,że Maja dziś ma urodziny. Buziaki i uściski dla niej!
 
Isabell, wszystkiego najlepszego dla dzisiejszej solenizantki :)
Bzyczek, widzę, że Krystian to ten bardziej zabawowy z parki ;-) ja to jestem pełna podziwu dla mam bliźniaków, serio, nie wiem jak można ogarnąć dwójkę maluchów na raz!
co do pieluch to u nas też od urodzenia pampersy, raz próbowałam huggies krótko po urodzeniu ale nie podobało mi się jakieś odwrotne zapięcie, potem raz kupiliśmy małą paczkę lidlowskich pieluch jak młody miał kilka m-cy ale prawie sobie odparzył pupę no i więcej nie eksperymentowałam
dobranoc wszystkim, padam dziś na przysłowiowy pysk bo w pracy sajgon nie z tej ziemi z powodu urlopów i chorób i robiłam dziś wszystko to, co na codzień robią 3 osoby... czuję się jakby mnie dziś wyżęli w pralce typu frania:eek:
 
isabell wszystkiego najlepszego dla Majusi ;-) troszke spoznione ale szczere :-) buziaki

bzyczek wspolczuje mycia podlogi :baffled: masz mega pomyslowego syna, oby aleks nie szedl w jego slady :-D

ja sie zbieram do pracy wlasnie ale ze patryk wstal wczesniej niz mi budzik zadzwonil mam chwilke czasu :-)
 
Witam z samego raniutka:-) Wczoraj męczyłam się z Krystianem do 22. Siedział ze mną w livingu aż w końcu mówię nie. Wzięłam go do siebie do sypialni i razem zasnęliśmy. Plus taki, że szybko poszłam spać i jestem mega wyspana. Teraz piję w spokoju kawkę czekając aż moje potworki wstaną. Ciekawe co twórczego dziś wymyśli mój syn:confused:.
 
Witam te dzieci to maja pomysly.moja maja zapomniala sie wczoraj i zrobilas kupke na podloge poleciala do lazienki i chciala sie myc sama juz zaliczylam 2 wizyty u demtysty w tym tyg i wszystkie zeby wyleczone.mam nadzieje ze ns jakis czas bedzie spokoj.piekna pogoda trzeba posprzatac i na spacetek sie wybrac.pozfrawiam wszystkie mamusie i milego dnis
 
reklama
[QUOT=marlenka85;7809243]Witam te dzieci to maja pomysly.moja maja zapomniala sie wczoraj i zrobilakupke na podloge poleciala do lazienki i chciala sie myc sama juz zaliczylam 2 wizyty u demtysty w tym tyg i wszystkie zeby wyleczone.mam nadzieje ze ns jakis czas bedzie spokoj.piekna pogoda trzeba posprzatac i na spacerek sie wybrac.pozdrawiam wszystkie mamusie i milego dnis[/QUOTE]
 
Do góry