reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Dziewczyny to i ja tam jutro sie zjawie :-D...zanim sie sturlam z lozka i zjemy sniadanie to mysle ze o 12.00 wyjedziemy juz tam na 100%...bo pozniej chcemy wrocic na pozniejszy obiad do domu.;-)
No to do zobaczyska :-)
A co do seriali Izka to nie mam pojecia... :no: wszystkie filmy ogladam na tunerze na VODach.
 
reklama
Dziewczyny to ja tam pewnie bede najwczesniej, bo moje dzieciaki wczesnie wstaja. Jakby co to podaje wam moj numer 07946639214
 
Hej dziewczyny, mysle ze przed 13.00 powinnam sie tam zjawic na pewno...
Jestesmy po sniadanku i leniu****emy :rofl2:
Do zobaczyska :-)
 
Fajnie bylo i sie skonczylo :-D
Izka milo bylo Cie poznac i mam nadzieje ze to nie ostatni raz....;-)
Szkoda ze inne nie dojechaly...Karola co z Toba???:confused:
 
Mikusia wzajemnie, mam nadzieję że jeszcze się spotkamy, jeszcze nigdy mi tam czas tak szybko nie zlecial.
Karola czemu Cię nie było?
Moi jeszcze szaleją a miałam nadzieję że Majka szybciej padnie po 4 godz zabawy a tu nic z tego.
 
Iza mialam to samo...przyjechalismy, zjedlismy obiad i dzieciaki zaczeli grac w pilke i kulac sie.:szok:Po kapieli skakali po lozku jak dzikusy a ja z moim zastanawialam sie skad oni maja tyle energii ? :confused::-D
Ide spac,jestem padnieta :-):rofl2:
Ciekawe o ktorej jutro wstana?:-p
 
reklama
ja dziewczyny wczoraj mialam gosci i posiedzielismy troche i dzisiaj spalam do 13:30 :szok: moj M sie dzieciakami zajal,a ja jak zabita normalnie :szok: synek mnie na szczescie nie znienawidzil, jutro musze mu wynagrodzic i lecimy na basen jak M wroci z pracy :rofl2: a w weekend sie wybierzemy do tego rainforest :p
 
Do góry