reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

No trudno Karola...nastepnym razem ;-)
Kurcze dzisiaj jestem polamana za wczorajszym lataniem na play'u za dzieciakami :-D
...i ja chce cwiczyc jak mam takie zakwasy :szok::rofl2::baffled:
Izka zapomnialam sie zapytac czy kupilas sobie te ZUMBE? sprawdza sie??
Mam zamiar sobie kupic 'your shape' na xboxa i nie wiem czy bedzie sie sprawdzal i czy da sie cos zrucic kg.bo lato tuz tuz....:zawstydzona/y:
 
reklama
iza to jak przyjade do ciebie to to wyprobujemy :-D mi ostatnio brzuszek i nogi rosna w zadziwiajacym tempie:baffled:niewiem czy to od tabletek anty czy od niepalenia ( a moze jedno i drugie) ale od poczatku roku mam 4 kg wiecej i juz mnie to drazni...
 
dzisiaj moze nie , ale za miesiac czy dwa przestane sie w spodnie miescic:-( niby tylko 4kg ale juz mnie spodnie opinaja na nogach i flaczek brzuszka mi wystaje. moj brzuch znowu przypomina galarete, a najgorsze jest to ze teraz mam jeszcze wieksza ochote na slodycze:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
anitha to chyba tabsy bo ja mam to samo jesli chodzi o slodycze, a koncze drugie opakowanie :baffled: slodycze slodyczami,ale ogolnie ciagle bym cos jadla, a biore te same tabletki co w polsce przez wiele lat,wczesniej tak nie mialam przy nich...kurcze moze to dodatkowo klimat cos daje :-p a papierosy to chyba tez swoja droga, bo pewnie caly czas szukasz czegos zeby zajac rece, a niestety jedzenie jest najlepszym rozwiazaniem :-p kup sobie elektrycznego:-D o cwiczeniach nie wspomne bo zbieram sie do tego od 3 miesiecy, obiecalam sobie ze po 3miesiacach po cc zaczne cwiczyc, poki co cwicze bieganie od jednego dziecka do drugiego :-p mysle nad cwiczeniami ewki chodakowskiej, podobno efekty swietne, ale gdzie tu znalezc czas...masakra, a w maju chyba do polski wiec by sie przydalo troche poprawic co nie co :dry:


dziewczyny macie moze sprawdzona fryzjerke/fryzjera tutaj?glownie pytanie do dziewczyn z okolicy czyli airdrie...no najlepiej by sie polski jakis przydal bo musze cos zrobic z wlosami, mam tak dlugie, ze az mnie juz denerwuja, a do tego po ciazy wypadaja garsciami i placza sie okropnie...ehh
 
k4rol4ja chodze do coatbride niedaleko lidla jest salon gdzie pracuje dwojka polakow ja chodze do dziewczyny i jestem bardzo zadowolona ale chyba chłopak tez nie jest zły jak chcesz to dam Ci pozniej namiary jak znajde wizytowke...

tak w ogole to witam dawno nie zagladałam jak niektore z was pewnie pamietaja walczylam o diagnoze dla chłopcow konrad juz ma od nie dawna ma zdiagnozowane ASD( autism spectrum disorder)niestety:-( mimo tego ze wiedzialam to jednak nadzieja gasnie gdy sie juz wie...szymon czeka jeszcze w kolejce ale tez jest skierowany na diagnoze...pozdrawiam
 
Dziewczyny to tak jak ja zbieram sie do cwiczen jak sojka za morze....:crazy:
Iza mysle ze ty nie potrzebujesz cwiczen do zrzucenia kg. bo jestes szczupla...moze tylko tkanka miesniowa by sie przydalo;-) Ja mam sporo do zrzucenia,brzuch jak balon,zero wciecia w pasie :no::sorry: Eh...:sad:
No ale musze w koncu zakupic plytke i zaczac cwiczyc...
Izka tak sobie gadalysmy o chorobach,lekarzach...no i maly wczoraj zaczal skarzyc sie na bol ucha :szok:,dopiero o 16.oo ale umowilam sie z nim do lekarza...na szczescie- dali antybiotyk (penicylina ;-)).Dosc fajny doktor,bo zagladal do ucha i okazalo sie ze to nie od przewiania ale od wody.Ostatniego wieczora chlupali sie w wannie,ze mi ja zalali :-D
Maly ma b.waskie kanaliki i dostala sie tam woda i stan zapalny gotowy :wściekła/y: ,z wiekiem bedzie kanalik sie rozszerzal i to minie.Poki co maly musi brac antybiotyk, no i kapac sie z korkami do uszu...:tak:
Twoj maz przyjezdza teraz to tez troche kg. zgubisz,hee :-D
ZqO dawno cie nie bylo,dobrze ze w koncu wywalczylas diagnoze bo wiadomo jak z tutejszymi lekarzami...
Jak pojade do pl.to zrobie dzieciakom wszystkie badania no i sobie,mezowi....tak jak radzila Izka ;-)
 
Mikusia wiadomo ze i w Polsce chodzimy do lekarzy ale my ogolnie rzadko latamy do Pl wiec czasem jestesmy skazani na tutejsza sluzbe zdrowia poza tym w przypadku diagnozowania dzieci gdy potrzebne sa jakies dalsze kroki np w szkole musi byc papier szkocki wiec trzeba sie uzbroic w amunicje i walczyc:-D:-D pierwsze starcie za mną teraz czekają mnie kolejne:tak:
 
reklama
Karola ja tez chodzilam tam kolo lidla do polki i polaka ale dla mnie bez rewelacji, nie umia za bardzo doradzic tylko takie standradowe ciecie. Na poczatku ok bo mialam zrobione wlosy i chodzilo tylko o podciecie, ale jak chcialam zmienic to nie umieli nic nowego zrobic. Ja mam namiar na dziewczyne ktora przyjezdza do domu, Milena napewno znajdziesz na emito. Bylam bardzo zadowolona, tez musialabym juz zadzwonic i sie z nia umowic. Patrzylam na te cwiczenia co pisalas, fajnie to wyglada ale na takie cwiczenia to ja bym musiala gdzies chodzic bo sama w domu napewno bym nie cwiczyla.
Mikusia no mi brakuje ok 3-3,5kg do mojej wagi i bedzie ok. Teraz jak przestalam brac tabsy to normalnie chodze i szukam czegos do jedzenia co chwile i strasznie mnie do slodkiego ciagnie wiec trzeba sie zabrac za cwiczenia zeby mi nie przybylo, a maz wraca na pol dnia tak naprawde wiec nie schudne za bardzo ;-).
zQo dobrze ze idzie do przodu, masz racje jesli tutaj ma byc robione leczenie, tutaj musi byc diagnoza b im ciezko zaakceptowac cokolwiek z polski.

Ja dzis mam busy day, ale lubie takie. Odebralam dzieciaki z pracy, spacer z psem (brrr jak zimno), obiad, teraz kawka a potem szybkie zakupy i paznokcie jade zrobic.
 
Do góry