reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Towicz 89zl za miesiac :szok: ....rozboj w bialy dzien :no:
My mielismy za 80 funa za rok i full wypas,wszystkie kanaly smigaly ;-) a teraz troche ich tam pokodowali wiec lipa,ale zobaczymy co tam da sie zrobic.Gosciu ma jutro do nas wpasc i obgadac ;-)
A te pakiety z pl.to cieniutkie sa,kiedys tez myslelismy i porownywalismy ceny ale jednak tam sie nie oplacalo...:no:
Niby weekend ma byc cieply,sprawdzalam ale zobaczymy sprawdzalnosc :-p
 
reklama
nie chce dobijac,ale znajac tutejsza pogode to pewnie bedzie padac :p ja juz sie nie ludze, ze slonce wyjdzie w koncu :D co do tv to my mielismy z kolei z polski cyfre najwiekszy pakiet, 169zl miesiecznie i w koncu zerwalismy umowe bo i tak nic prawie nie ogladalismy...
w koncu sie dzisiaj wybralismy na to spotkanie dla polskich rodzicow z dziecmi, synek sie wyszalal,malutka zaliczyla swoj pierwszy pobyt w chodziku wiec calkiem milo :) teraz wielce bunt urzadza bo jej nie chce dac filipa puzzli,a ostatnio nauczyla sie krzyczec na mnie i filipa, zloscic wiec wykorzystuje na kazdym kroku nowa umiejetnosc :D

p.s. godzina 19 dochodzi, a my dalej bez lodowki....bez komentarza.
 
Mikusia nic lepszego nie było porównując inne pakiety telewizyjne wiesz mi to lotto,ale MOJ to lubi Polsat sport ,wszystkie walki KSW MMA :sorry: /u mnie pada /
 
Towicz chodz mi o to ze za te 80funa na rok mialam wszystkie Polsaty (tez lubi walki mma i ksw,choc i ja takze lubie...jedna wada leci to dosc pozno w nocy ;-)),Tvn,wszystkie vod (filmy),muzyczne,bajki,przyrodnicze a nawet wszystkie xxl ;-):-D Full wypas,a teraz zobaczymy co tam goscu wskora...
U nas zawsze pod koniec dnia sie rozpogadza,pieknie sloneczko swieci na niebieskim niebie :-pchociaz dzisiaj bylo ok,duzo sloca i troche deszczu
 
Karola bez komentarza,ale to twoj maz powinien teraz do nich dzwonic i ich ponaglac :angry:
Moj synek teraz ma tez wielkie hobby -ukladanie puzzli,teraz mu kupilam 200 puzzli,wiec czasami 2h mam go z glowy :-D
 
no moj tez wlasnie w trans puzzli wpadl :szok:kupowalam mu po 3roku zeby byly odpowiednie do wieku,ale je w 10min uklada wiec poszlismy o poziom wyzej i kupilam po 4roku i tu chwile dluzej spedza ;)

zaraz jak mala nakarmie to sama napisze do nich czy sobie ku*** jaja robia, czwarty dzien bez lodowki, bez kurde przesady....
 
Karola a ja calkiem zpomnialam o tych polskich spotkaniach, bylam raz potem pojechalam do polski i z glowy mi wylecialo. Gon ich z ta lodowka. A patrzylas do kontraktu czy tam nie ma jakiegos odstapienia od umowy?
Mikusia ja place 67 na miesiac za rozszerzony pakiet i multiroom, ale nie mam wszystkich programow. Oby twoja prognoza sie sprawdzila
 
reklama
W ten weekend to gdziekolwiek aby wyjsc z domu, nawet plac zabaw dobry. Chyba ze organizujemy jakis zbiorowy wypad. Na nastepny mialam w planach legoland ale moj pracuje wiec odpada
 
Do góry