reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

my placimy za polsat 59.90 miesiacznie. karola to jakas paranoja z ta lodowka. ja bym do nich zadzwonila i powiedziala ze jesli nie przywiaza jej natychmiast to ty nie zaplacisz im czynszu. umowa dziala w obie strony wiec oni tez maja swoje obowiazki. meza masz udanego ze bez porozumienia z toba podpisal umowe:baffled:
 
reklama
a moze bysmy sie dziewczyny u nas w coatbridge nad jeziorem w niedziele spotkaly? sa dwa place zabaw, jeden taki lepszy, w weekendy rozkladaja duza zjezdzalnie, karuzele, mozna pozniej sobie piknik urzadzic przy stolikach czy na trawie... :D basie bym zbajerowala to by dolaczyla :) tez czekam tylko na dobra pogode zeby sie wyrwac z domu na caly dzien bo zwariuje w czterech scianach :szok:
a teraz wlasnie wyszla nasza landlorka, kazala wysunac stara lodowke i poleciala do auta po sprzet do mycia i wypicowala mi kuchnie hahaha...za lodowka, pod lodowka i cala podloge recznie umyla zeby bylo umyte jak jutro przyjedzie nowa lodowka (bo jutro kolo 17 maja dostarczyc lodowke jacys ludzie, chyba nowa wzieli). no chociaz tyle ze podloge mi umyla bo dzisiaj tez dzien mi zlecial i nie zdazylam umyc, a mamy takie tragiczne kafelki na podlodze w kuchni, ze wszystko, kazdy okruch sie przykleja, wszystko sie osadza...nie wiem o co chodzi :)
 
Karola dobry pomysl, ja jeszcze nad tym jeziorkiem nie bylam. Dobrze ze w koncu cos sie ruszylo i mam nadzieje ze przywioza ci ta lodowke no i fajnie ze ci posprzatala
 
Karola no prosze,cos sie ruszylo,,,i dobrze,niech myje ci podloge a co lache robi?? :-D
Co do wypadu to dobry pomysl tylko ze u mnie odpada niedziela bo moj jedzie juz do pracy na noc,wiec po obiedzie bedzie odsypial przed praca :baffled: Od dzisiaj ma 4 dni urlopu wiec my juz jutro sie gdzies ruszamy :-p
 
Karola bez komentarza,ale to twoj maz powinien teraz do nich dzwonic i ich ponaglac :angry:
Moj synek teraz ma tez wielkie hobby -ukladanie puzzli,teraz mu kupilam 200 puzzli,wiec czasami 2h mam go z glowy :-D
2h :szok: nie moge sie doczekac az mały podrośnie hehe

Z ta lodówka nie ciekawie,my bylismy raz tydzien bez i myslałam,ze kociokwiku dostane :cool:
 
Hej jakby któraś z Was była zainteresowana i niedaleko mieszkała to 22 czerwca w Aberdeen odbędzie się International Children's Day - Family Festival w Seaton Park od 10 do 17 :-)
 
Towicz ja nie skorzystam bo mieszkamy od siebie bardzoooo daleko i dziewczyny tyle co wiem rowniez...:baffled:Bo my jestesmy w obszarze miedzy Glas.- Edin. :sorry2:
Dzis pogoda juz lepsza,pranie wisi,obiad sie robi i chcemy gdzies w plener jedziemy...oby tylko przeszedl mi ten bol glowy :baffled:
 
Mimo to dzieki za zaproszenie ;-)
A tak w ogole to przypomnialo mi sie ze 22-go czerwca to wyjezdzamy na wakacje do pl.:cool2:
 
reklama
Witam tak sobie przeglądam internet z nudów i natrafilam na wasz wątek, nie wiedziałam ze taki istnieje :) jeśli nie macie nic przeciwko to dolacze do was. Mieszkam w Szkocji juz prawie siedem lat, obecnie jestem w ciazy, mam tez 14 miesięczna córeczkę. Chętnie sie dowiem co słychać u innych mam :)
 
Do góry