reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ja tez proponowalam mezowi zebysmy w tym roku nie robili sobie prezentow, tylko dla dzieci ale powiedzial mi ze chyba zwariowalam. A ja nawet nie wiem co bym chciala dostac
 
reklama
A ja wiedzialam zanim zadecydowalismy :-D chcialam zamiast prezentu jechac na zakupy na wyprzedaze w styczniu albo zeby mi kupil voucher na fryzjera/kosmetyczke - bo wygladam jak czarownica ;)
 
Witam :-) ależ się dziś nie wyspałam. Nie mogłam wczoraj zasnąć patrzyłam na tv i w ogóle nie chciało mi się spać... Wstać dziś rano też nie:-D
Anitha u nas było tak samo jak zaczęli chodzić do przedszkola to non stop chorzy. Dwa dni w przedszkolu a potem dwa tyg w domu. No masakra. W zeszłym roku o tej porze to miałam wrażenie, że nic nie robię tylko ich leczę:crazy:. No i wtedy zaczęłam (ok grudnia) podawać im tran. Tran Norweski o aromacie cytrynowym 250 ml. - NovaFarm Online . Owszem zdarzają się jakieś przeziębienia ale szybciej z tego wychodzą no i obywa się bez antybiotyku a to dla mniej najważniejsze.
IzabellL kochana perfum? No to tylko patrzeć jak Kuba do domu dziewczyny będzie sprowadzał. Teraz to Ci się zacznie:-D
Karola no właśnie to zależy czym Twoja córcia się lubi bawić. Jest wieku moich chłopaków a 3 latki są wymagające:-D ale tak poważnie. Może ją po prostu podpytaj pewnie powie Ci kilka rzeczy wtedy coś wybierzesz albo napiszcie list do Mikołaja. Frajda dla małe i pomoc dla Ciebie ;-)
 
Bzyczek oby nie za szybko.
Wlasnie odbebnilam swoje na dzisiaj, obiad mam z wczoraj wiec totalna laba, chyba ze za prasowanie sie zabiore bo juz troche mi sie uzbieralo
 
witam po pracy :-) w zwiazku ztym ze patryk zle sie czul zrobilam co do mnie nalezalo i po niecalych 4 godz(zamiast 5) wyszlam do domu :-) noc mialam ciezka patryk wymiotowal flegma, miedzy 2 a 3 w nocy ogladalismy bajki pozniej o 4.30 obudzil sie dominik na siku i pyta sie czy juz wstajemy:eek: jak zadzwonil mi budzik to bylam nie przytomna.. ogolnie patryk czuje sie jak by lepiej zjad troszke pije i bawi sie tylko strasznie go kaszle.. dzieki bzyczek za linka poczytam zaraz o tym i moze kupie odrazu. ja tez od kad dominik zaczol przedszkole mam wrazenie ze nic nie robie tylko ich lecze... tydzien przedszkola i 2 tyg w domu bo nigdy nie choruja razem tylko jeden po drugim (chociaz to akurat lepiej dla mnie) jestem juz tym wykonczona ale jeszcze 3 tyg i bede miala pomoc swiateczna:-D
 
hej, skonczylo sie szpitalem
w pon bylam w przychodni...lekarka stwierdzila zapalenie oskrzxeli, nic nie zapisala odeslala dop domu
w domu bylo juz gorzej tylko... w sreode nad ranem pojechalismy do sdzpialal..tam zatrzymali nas.. Igorek dostal tlen i znalezlismy sie na sali z 3 innych dzieci z podobna choroba. po kilku godz dostalam izolatke...bo mial jeszcze wirus jeden wykryty. nie moge narzekac.. opieka i warunki super. Czaly czas moglam byc przy Igusiu i spalam obok. On byl monityorowany i wczoraj nas wypuscili:) Juz jest prawie zdrow:)


My juz mamy czesc prezentow - Adas dostanie lego, samochod na baterie oraz taki plastik do zjezdzania po sniegu.. na pewno dokupimy jeszcze cos oraz moi rodzice przywioza prezenty a na miejscu dostanie cos od cioc i wujkow.
Igorek - w mothercare kupilam mu taki mloteczek i klocki zeby wbijal je a potem z drugiej strony wbiojal znowu. Cizko Igorkowi cos kupic bo mamy pelno zabawek po Adasiu.
Do tego slodycze i ubrania dostana.
Z mezem chyba nic sobie nie kupujemy. Najwyzej na poswiatecznych wypzredazach:)) czekam na nie...
 
Witam! Dawno nic nie pisalam ale podczytuje was prawie codziennie.. nie bylo jakos weny i czasu na pisanie..
Wszystkim chorowitym dzieciaczkom zycze szybkiego powrotu do zdrowia:-)
Jesli chodzi o prezenty to my z mezem w tym roku tez chyba sobie nic nie kupujemy (moze jedynie jakis drobiazg) a poszalejemy na wyprzedazach.. Nikolce niewiem co kupic bo szczerze powiedziawszy miala ostatnio urodziny i dostala tyle prezentow ze nie ma gdzie tego pomiescic.. myslalam o takiej toaletce z lusterkiem szmineczka grzebieniem perfumami itp. chcialam do tego dokupic suszarke wydajaca dzwieki itp. Niki non stop udaje ze sie maluje i czesze wlosy wiec mysle ze jej sie spodoba. Od chrzestnego dostanie stoliczek z krzeselkami:-)
Anitha ja rowniez podaje tran norweski o smaku cytrynowym i jestem bardzo zadowolona bo mala prawie wogole nie choruje. Od urodzenia byla tylko raz na antybiotyku. Podaje rowniez multisanostol.Sprobuj moze twoim chlopcom rowniez pomoze:tak:
 
Manolak wspolczuje ale dobrze ze nic mu nie jest.
Ja ostatnio mam problemy z zasypianiem, siedze do pozna a nawet jak sie poloze to nie moge zasnac. Dzisiaj dosypialam rano, dzieciaki o dziwo sie bawily ale co to za zabawa. Najpierw jogurt rozlany po calym moim lozku, potem pol butelki balsamu wtarte w dywan a pozniej krem na kobiece dolegliwosci prawi caly na twarzy mojego potworka. No po tym wszystkim to juz sie podnioslam. A teraz moja corcia podmywa sie sokiem a siuskami z nocnika myje rece. Ratunku
 
reklama
Witam się na półprzytomna:-(. Wczoraj wpadła kumpela na ploteczki przy winku...i skończyłyśmy po 2. Wypijając przy tym całkiem spore ilości alkoholu. A że rzadko piję to potem zawsze choruję zwłaszcza jak dużo za dużo wypiję:zawstydzona/y:. Jak na złość moje dzieci wstały dziś ok 7.30 a do tego mąż mnie obudził jak wrócił z pracy (6.30) twierdząc, że rozwaliłam się na całym łóżku i nie miał jak się położyć:wściekła/y:. Więc spałam ok 4 godz i po prostu jestem wypompowana.:-(
Anitha mam nadzieję, że będzie już lepiej. I że w końcu troszkę sobie odpoczniesz.
Manolka współczuję szpitala. Moje dzieci też miały ostre zapalenie oskrzeli jak mieli ok 9 miesięcy i też skończyło się szpitalem w przypadku Aleksa. Tylko byliśmy akurat wtedy w PL mieliśmy chrzciny. Mam nadzieję, że teraz będzie już dobrze, że malutki czuje się już lepiej.
 
Do góry