reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Jakos nie moge tego znalezc....Karola chyba cos faktycznie z monsterem bylo...nie pamietam :zawstydzona/y:
Musze znajomych sie zapytac bo bylismy tam z nimi...
Izka to nie jest zabawa na gorkach na zewnatrz :-D ...Gorki Pieciu Siostr to taka nazwa a tam sa w budynku place zabaw dla dzieci a takze zoo,ale to jest w srodku.
W edim w zoo bylismy i na safari takze...no ale jednak szukamy czegos dla mniejszych dzieci tak jak w Motherwell :tak:
My na pewno od czasu do czasu bedziemy tam wracac,ale moj maz chcialby takze jezdzic gdzies do parku,lasu i nad wode :-D
 
A to nie wiedzialam, ja tez chetnie bym jezdzila gdzies do lasu czy nad wode ale samej mi sie nie chce. Odbebnilam wizyte w konsulacie i o dziwo kolejki nie bylo wiec szybko poszlo. Maz juz sie zmyl do pracy, przyjedzie za 2 tyg znowu na 1 dzien :-(
 
Izka,no to dobrze ze nie musialas w konsulacie czekac bo tam roznie bywa...:baffled:
A wlasnie mialam zapytac czy twoj przyjechal i ze weekendzik bedziesz miala go przy sobie.....a tu d...pa,Jednym slowem masz Ty i dzieci przechlapane :no: Wspolczucia,teraz 2 tyg.i przyjezdza na TYLKO jeden dzien???:szok:szok
Dzisiaj malej kupilam kalosze 'Upsy Daisy' tak sie cieszyla ze non stop w nich po domu chodzila :-D,ale cos mi teraz jak ja kladlam niewyrazna byla mala,cos za duzo marudzila...hmmm oby to nie poczatki choroby...:baffled:
 
No dupa, dobry i 1 dzien ale to sie nawet nic zorganizowac nie da w ten dzien.
Mikusia moze tylko zmeczona jest, moja tez jak dostala pierwsze kalosze to chodzila po domu, zreszta teraz jak wychodzi na dwor to tylko w kaloszach, inne buty to ciezko zalozyc
 
jak byscie sie gdzies wybieraly do glasgow na jakies kulki czy cos to ja bym sie dolonczyla bardzo chetnie , tak na dalszych odleglosciach to dla mnie ciezko bo moj pracuje na nocki i spi za dnia, Nie ma mozliwosci mnie wozic tam i spowrotem (teraz jak bylam u izy mial akurat urlop) mam w planach w tym roku prawko zrobic ale czy mi sie uda...:confused: do tego czasu niestety jestem zalezna od meza albo komunikacji miejskiej :baffled:
 
Iza no fakt malo 1 dzien,ale on jak przyjedzie to nie bedzie myslal o jakis wyjsciach...tylko przy Was spedzic ten dzien.
Mam nadzieje ze to tylko zmeczenie u malej,bo juz musialam 2 razy do niej leciec bo plakala :baffled:
Kupilam jej kalosze bo teraz wiosna bedzie czesciej deszcz padal...ale jak sie cieszyla :-D
Anitha tutaj to sie predzej zda egzamin niz w pl.,przyklad;moja sasiadka (mloda dziewczyna)taka ze nawet dobrze chodzic chodnikiem nie umie :-D...i dawalam jej marne szanse ze zda prawko....a tu niespodzianka - ZDALA :szok:. No to jestem pewna ze zdawalnosc jest tu 10x wieksza :tak:Teraz jezdzi i ma tak poobijany samochod ze nie wiem kto jej dal zdac prawko :szok:
Na pewno zdasz :tak:
Jesli chodzi o kulki to ja tylko do Motherwell jak cos...dam znac
 
Ja co prawda nie do konca wiem jak wyglada zdawanie prawka w pl ale tutaj faktycznie ciezko nie jest, tylko trzeba sie tych ich zasad nauczyc co do jazdy a potem to juz zalezy od szczescia i egzaminatora.
Ja kulek w glasgow nie znam, bylam w 2 miejscch, 1 beznadzieja, 1 juz zamkneli ale wiem ze jakies fajne sa tylko ktore i gdzie?
Mikusia czasami tak dzieci maja ze sie budza, w tym tyg mialam z Majka takie 3 noce, myslalam ze szalu dostane. Oby ci sie jednak nie rozlozyla
 
Ostatnia edycja:
reklama
My dzisiaj z kolei skusilismy się na motherwell bo M miał wolne...mam ochote powiedzieć "nigdy więcej" tak się nabiegalam za Filipem :o dawno taki wymeczony nie był ;) malutka też znalazła z tatusiem miejsce dla siebie ;)
Mikusia moja mała też coś się co chwilę przebudza z płaczem,zaraz zasypia ale dwa razy tak plakala,ze widac i słychać bylo po płaczu,ze coś ja boli...narazie póki co spokój...
A ja się odwazylam dzisiaj i sama scielam i wycieniowalam włosy i nawet fajnie to wyszło :o jutro ambitny plan jeszcze zafarbowac i będzie cacy ;)
 
Do góry