reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

moji to tez pomidorowka , inne zupy moga nie istniec.
karola tort wyszedl ci super, i wygladal bardzo apetycznie;-)
mikusia moje dzieci mialy ospe w zeszlym roku , pierwszy mial dominik. poszlam z nim do lekarza i dal mi tylko syrop lagodzacy , zadengo mazidla nie chcial mi dac twierdzac ze nie ma potrzeby. jak patryk zlapal to juz nawet z nim nie szlam bo faktycznie nic nie bylo potrzebne. wysyp chrost mieli tylko jeden, syrop pomagal w tym zeby nie swedzialo bo nie drapali prawie wogule. ogolnie ospe przeszli oboje super lagodnie.

co do cwiczen to ja tez sobie obiecuje i jakos na obiecywaniu sie konczy ostatnio. nie mam ani sily ani ochoty , niewiem czemu. najgorsze jest to ze nogi mi lekko przytyly i strasznie mnie to wkurza bo spodnie zaczynaja byc ciasne:baffled:
 
reklama
No zobaczymy poki co maly nie zalapuje ospy...:-p
Dzisiaj bylam na spotkaniu matek w szkole...fajnie bylo bo kawka/herbatka,ciastka,batoniki...tylko ze 1.5h musialam tam siedziec a mala juz chciala jechac na drzemke :baffled: Fajnie bedzie mial,choc troche przypomina przedszkole ;-)
Jutro jada minibusem ogladac szkole,juz jest taki podekscytowany ze szok,bo juz czuje sie taki ''dorosly''...
Anitha ja tez juz jakos nie mam czasu na cwiczenia...po ostatnich zakwasach to mnie prawie tydzien bola lydki ;-)
U mnie w nogi to nie idzie,nadal mam (jak twierdzi moj maz) takie patykowate...ale opona wielka :szok:,jakos zero wciecia w pasie,taka prostokatna jestem...:-D:frown::rolleyes2:...kasztan na zapalkach :-D:-D:-Dale musze cos jutro zaczac,chociaz brzuszki i inne cwiczenia zeby pominac lydki :-p
 
Mikusia dobrze ze szkola ci sie podoba, no niestety tak wcześnie zaczynaja ze to musi przypominac przedszkole. Mi dzisiaj dzien minął nie wiem kiedy a jeszcze wszystkiego nie zrobilam
 
Iza no podoba mi sie bo sa przytulne sale,fajna sale gimnastyczna,no i blisko basen :tak:
Maly byl minibusem i jest zadowolony,dostali przekaski i picie,podobno zagladali w kazde miejsce :-D
Ja tez jakos nie zdazylam wszystkiego zrobic...tak mi dzien zlecial...:tak: Mam kupe ciuchow do ukladania/prasowania po tych slonecznych dniach...a teraz zaczely sie pochmurno-mgliste dni i od razu nie chce sie nic robic, a wczoraj to prawie caly dzien mnie glowa bolala i zadne tabsy nie pomagaly :no:
 
Mikusia to ja tak mialam 2 dni temu tez mi nic nie pomagalo, tez musze zrobic prasowanie i ogolne porządki tylko jak wracam z pracy to juz nie bardzo mi sie chce
Wczoraj przyslali mi odnowienie ubezpieczenia na auto i ja nie wiem jak oni to licza ze wychodzi 2 razy drozej niz nowe a ja wolalabym w 1 firmie ciagnac a nie co rok zmieniac ale co zrobic jak przyslali mi za 1000 a ja znalazlam za 390 a u nich nowe za 560 no to jest roznica
 
Izka co do ubezpieczen to Ci nie pomoge,bo moj maz to robi...wiem tyle ze on ma swoje auto w innej firmie ubezpieczenie niz ja w swoim aucie...:sorry2:
Co teraz mamy za pogode,ponuro,mgliscie...normalnie nie chce sie wstac z lozka,a moje maluchy tez dluzej spia jak widza taka szaruge...:baffled: Dzisiaj musze sie wziac za prasowanie,ukladanie,ale najpierw musze malego zawiezc do przedszkola i mala polozyc na drzemke,aby miec cisze...;-)
 
Jeszcze snieg???:szok: Juz myslalam ze sie zima za nami :baffled:
Ja jakos wykorzystalam ten dzien,bo poprasowalam i poukladalam do szaf :-p
Teraz meczy mnie bol watroby...po dluzszym czasie sie odezwala :wściekła/y:
 
reklama
Do góry