reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Ja jej nie odczuwam, moj gin powiedzial ze wszystko jest w porzadku wiec nic z tym nie trzeba robic, ze kiedys sie robilo ale czesto niepotrzebnie, no zobaczymy przy nastepnej wizycie.
 
No i ja sie dolaczam do zyczen :-) 100 lat dla mam !!!!!! ;-)
Juz tez przestalam chodzic do tutejszych lekarzy...chyba ze dostane zaproszenie to jade,ale i tak wiem ze nic nie pomoga :no:
Wczoraj bylo przepieknie...od rana do wieczora w ogrodzie (mielismy znajomych),a pozniej do domu na mecz :-p
Pieknie sie opalilismy,nawet dzieci dostaly brazowe buziaki :tak:.....normalnie az jestem zachwycona bo chodzilo mi glownie o nogi,ale opalilam max.wszystko co mozliwe :-D....moj mowil ze opalilam sie jak czekoladka :-D
Jeszcze miesiac i do pl. - juz nie mozemy sie doczekac-juppiiiiii!!! :rofl2::-D
 
Przepraszam że nie zaglądam do was regularnie ale po prostu nie mam czasu, same wiecie jak to jest z małym dzieckiem, a teraz każdą wolną chwilę wykorzystuję na odpoczynek i jak tylko mała śpi to też ucinam sobie drzemkę. Chciałam wam złożyć życzenia z okazji dnia mamy, czasami mi trudno uwierzyć że jestem mamą i ktoś mnie kocha tak bezwarunkowo, tego właśnie wam życzę miłości bez granic, dużo słońca, uśmiechów i pisków radości waszych pociech, aby każdy dzień był wyjątkowy.
Ja jutro mam usg, może się dowiem kto siedzi w brzuszku, pozdrawiam was :)
 
No i znowu pogoda sie popsula. My mielismy fajna sobote na farmie, niedziele caly dzien grilowalismy a dzisiaj zaliczylam kino z dzieciakami. Caly czas wydaje mi sie ze dzisiaj niedziela a nie poniedzialek wiec bede chodzic zakrecona przez caly tydz
 
Gucha odpoczywaj ile wlezie ;-):-D bo pozniej nie bedziesz miala tyle czasu,wierz mi :tak: Ja niezbyt duzo odpoczywalam jak bylam z malym w ciazy ale za to z mala czesto mialam drzemki,wykorzystywalam kazdy moment :rofl2:
Powodzenia na usg,trzymam kciuki aby dzidzius byl zdrowy i pokazal co ma miedzy nozkami...zdaj relacje co bedziesz miala :tak:
 
Mikusia ja odpoczywam w każdej wolnej chwili, juz dawno wyleczylam sie z sprzątania piec razy w tygodniu ;)
Na 99% bedzie synuś Adaś, widzieliśmy kilka razy siusiaka, z rożnych stron i z kilku podejść. Oczywiście poczekamy na potwierdzenie od innego gina z usg. Po za tym dzidzia zdrowa, duza, z usg o tydzien starsza niż z terminu ale terminu nie zmieniają bo teraz każdy bobo inaczej rośnie. Serduszko mocno biło, dzidzia spokojna, zasłaniają sie raczkami i bawiła pepowina ale nóżki pięknie rozkladal, to po tacie ma ;) jestem super szczęśliwa ze mam zdrowe malenstwo:)
 
reklama
Gucha no to super :tak: ze dzidzius zdrowy :-) Juz widze ze macie imie,my z jednym i drugim dzieckiem czekalsmy do konca zeby wybrac ostateczne imie.... Dla synka mialam wybrane 3 imiona ktore nam sie podobaly a dla malej mielismy az 9 imion :-D
Maly w brzuchu byl b.spokojny,tylko lezal i chrapal :-D a mala non stop wymachiwala raczkami,wkladala palce do buzi i czesto kopala przy niewygodnej pozycji (dla niej)...po urodzeniu do dzisiaj ma 'charakterek'.............ale ogolnie spokojne i kochane dzieciaczki :tak:
Jesli okazalo sie ze twoj synek jest wiekszy do terminu to jednak miej to na uwadze i badz przygotowana na wczesniejszy porod ;-)
 
Do góry