reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Ojoj jakie sliczne szkraby!!!!!!!:-D
buziolie przesylam :)
Moj Oskar 50 ml potrafi jesc w godzine!!! Myslalam ,ze nie wyrobie- krztusil sie, zasypial, nauka karmienia byla dla mnie ogromnym stresem ale wkoncu zalapal i jadl ladnie :)
 
reklama
Ja bardzo boję się o Marcelinkę.Dzisiaj mąż mówił,że znów jadła słabiutko i była bardzo ospała.Jutro ocenię jak wygląda i porozmawiam z lekarzem o morfologii.
Dziewczynki jaki termometr polecacie,myślę o elektronicznym.
 
Ostatnia edycja:
Agatko dawno mnie tu nie było.Dzieciaczki są kochane. Fajnie że przed Wami taka bliska wizja domku. Marcelinka da sobie radę.
Co do termometru to polecę Ci troszkę droższy ale do mierzenia temperatury w uchu. Możesz wtedy zmierzyć nawet gdy dziecko smacznie śpi i nie ma świadomości że coś kombinujesz.
Kochana buziaczki od kwietniówek.
 
Agatka trzymam kciuki za szczęśliwy powrót i życie :) Powodzenia i wielu zruszeń z maluszkami! oby zdrowo rosły na pociechę rodzicom!:-)
 
Śliczne maluszki :-) Cieszę się razem z Wami:-)
Agatko nie martw się dacie radę. A z jedzeniem, mówię ci dzieci się rozkręcą. Moje baczki 2 miesiące w szpitalu spędziły z czego ponad miesiąc na nauce jedzenia...i co z tego jak po powrocie do domu piły słabiutko. A teraz tak głośno domagają się butli, ze pół osiedla ich słyszy;-) U nas Oskarek ma taki dzień czasem, ze więcej niż 40ml mu nie wciśniemy.
Będzie dobrze.
A jak z oczkami?
 
reklama
Do góry