reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

reklama
Agatko mam nadzieję że będzie ok, trzymam kciuki :-) Trzymaj się kochana:tak:


Ziewaczka my używamy monitorów oddechu. Kupiłam używane na allegro, mamy dwa różne. Jeden płytkowy TOMY ani razu nie włączył się sam bez przyczyny. Drugi to RESPISENSE przypinany do pieluszki, ten też włącza się tylko przy bezdechach. Są oczywiście minusy: monitor płytkowy: niby jest cienki ale Igorek zawsze się zsuwa na jedna stronę łóżeczka. A ten drugi trzeba dobrze zaczepić na pieluszce, bo jak spadnie to od razu alarm się włącza.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z monitorów, bo po niespokojnym dniu czy badaniach chłopcy zawsze mają bezdechy i po kilka razy alarmy się włączają.

Ja również mam monitor płytkowy TOMY, nowy kupiony na allegro. Nigdy nie włączył się niepotrzebnie, no może ostatnio, gdy synek wiercił się w łóżeczku i zsunął z płytki. Nietety można wyczuć go pod materacem. Ale znalazłam na to sposób :cool2:

Agatko jakie wiadomości po wizycie
 
Dopiero teraz mam sekundę.Malutka marudziła po wizycie.
Dopytałam wszystkiego.Marcelinka miała reti. stopień 2 i pół.Dzisiaj jest 2 st.Mamy wizytę 3.04.Pozdrawiam i odezwę się jutro.
 
Wczoraj rozmawiałam z mamą 4 mc bobasa,który jest wcześniakiem.On dostaje jeszcze bebilon nenatal.Okazało się,że też mama rodziła w Bielańskim.Sama już nie wiem do kiedy im podawać nenatal.Jasiowi zaczęłam już mieszać z bebilonem 1.Mało tego rozmawiałam z innymi rodzicami i ich dzieci piją jeszcze nenatal np. 2 karmienia na dobę,a reszta innym mleczkiem i bądż tu mądry.Po wizycie Marcelinka była strasznie niespokojna,Cały czas była u mnie na rękach.Trzymała się mnie kurczowo i cały czas była na tzw czuwaniu.W nocy było ok.Pozdrawiam Wszystkich.
 
Agatko osobiście się na tym zupełnie nie znam ale chyba wizytka udana bo rop się nie pogłębia a nawet zanika pomalutku. Oby tak dalej ucałuj Marcelinkę no i Jasia oczywiście:)
 
Agta suuper!!!! U nas się II st cofnęło.
Przypomniałam sobie teraz, że na BLIŹNIACZYM Tossa dawała swoim maluszkom Nantal. Możesz ją dopytać.
 
Aż trudno uwierzyć ze ROP 2,5 się cofa samoistnie!:)super:)Monika, ja Franiowi b długo dawałam Nenatal. Chyba do 5 mies. Takie było zalecenie lekarskie.Już nie pamietam czy mały miał przekroczyć 4 kg...nie pamiętam, naprawdę.Mały był w szpitalu 3 miesiące. na pewno jeszcze 1-1,5 mies pił w domu Nenatal.
 
FraniowaMama
user-offline.png
-ja też nie mogę uwierzyć,aż się boję.Chyba będę im przez jeszcze miesiąc mieszać mleka.
 
reklama
Do góry