reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

reklama
Agatko ja trzymam kciuki za Marcelinkę, a ty jak znajdziesz wolną rękę, to trzymaj kciuki za Szymonka i Kacperka :-D.

Oby nasze posty po wizytach, były same pozytywne.

I tego się trzymajmy!!!

Powodzonka.
 
Widzę, że wszystkie przeżywamy dzisiejsze wizyty. Ja nie mogłam usnąć, dosłownie spałam 4 godzinki. Dodatkowo wczoraj wieczorem moja córka zaczęła narzekać na ból ucha. Mam z nią trzy światy, dopiero co od poniedziałku poszła do przedszkola po chorobie.

Trzymam mocno kciuki za wizyty.
 
reklama
Agatko mam nadzieję że będzie ok, trzymam kciuki :-) Trzymaj się kochana:tak:

Agata777 mam pytanie, czy kupilas monitory oddechu? jesli tak to jakie i czy one w ogole dzialaja? czy bylo tak ze byl bezdech senny i monitor zaczal piszczec? kupilam takie cos i boje sie ze bedzie piszczec bez potrzeby, jak np mala sie poruszy gdzies poza ta plytke;/ w ogole to blizniaki pieknie doszly do wagi i do formy i mam nadzieje ze u okulisty bedzie jutro ok:) kwietniowki trzymaja przeciez kciuki, to nie moze byc inaczej:)
Ziewaczka my używamy monitorów oddechu. Kupiłam używane na allegro, mamy dwa różne. Jeden płytkowy TOMY ani razu nie włączył się sam bez przyczyny. Drugi to RESPISENSE przypinany do pieluszki, ten też włącza się tylko przy bezdechach. Są oczywiście minusy: monitor płytkowy: niby jest cienki ale Igorek zawsze się zsuwa na jedna stronę łóżeczka. A ten drugi trzeba dobrze zaczepić na pieluszce, bo jak spadnie to od razu alarm się włącza.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z monitorów, bo po niespokojnym dniu czy badaniach chłopcy zawsze mają bezdechy i po kilka razy alarmy się włączają.
 
Do góry