reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

mi nie mówil lekarz tylko wyczytałam to z usg więc może ja sie pomyliłam jest taka możliwość okaże się na wizycie co i jak :)

Możliwe, że to wielkość pęcherzyka ciążowego, bo na tak wczesnym etapie - około 4 tygodnie to właśnie go widać :) Więc jak teraz pójdziesz to pewno już piękną fasolkę zobaczysz :)
 
reklama
koczi ja nie widze bo troche brzucha mam ogolnie.nie które majtochy ciasne się robią :-p
suwaczek mi nie działa pokazuje mi o tydz za mało
 
Ja schudłam narazie kilogram. Ogólnie to mniej jem niż przed ciążą ze względu na wieczne mdłości. Jezu, dzisiaj to jakieś apogeum chyba tak mnie mdli!
 
volka mi przeszlo kilka dni mie mdlilo i pare razy wymiotowałam,mówią ze wymioty na dziewczynke ciekawe czy to prawda.
 
Mnie tez mdli i na pewno brzuch sie powiekszyl bo nie moge dopiac sie w dzinsy, na razie sie nie ważę bo i tak bede dzisiaj u ginka wazona, mnie tez strasznie zgaga dokucza i od 3-4tyg tak cyce bola ze bez stanika w nocy ani rusz... Musze sportowy na noc zakladac bo bola niesamowicie
 
reklama
Mój brzuszek taki sam jak przed ciążą :Ja wogóle mdłości nie mam nie wymiotuje narazie nie przytyłam i póki co to nie czuję że jestem w ciąży
 
Do góry