reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

no poniekąd mają rację, bo jak fasolka jest silna i zdrowa to się wybroni sama, tylko czasami nasz organizm nie daje rady. a badałaś może po poronieniu poziom progesteronu? według mojego gina często jest to przyczyną poronień
 
reklama
Natka90, Olencja dbajcie o siebie, trzymam kciuki zeby było ok

ja sie martwię bo schudłam juz dwa kg, a jestem bardzo chuda 50 kg przy 173 cm wzrostu. nie mam w ogóle apetytu, nie mam mdłości, czasami tylko taki słabe, a mimo to na nic nie mam ochoty, wszytko mi śmierdzi i nie smakuje, a najgorzej jest z mięsem, na sama myśl mnieodrzuca. Zmuszam sie do jedzenia, ale waga i tak spada, Help!!!!

u nas dzidzia zaplanowana, ale głownie to maz i moja córcia jej chcieli, ja mam cały czas mieszane uczucia i cały czas sie nakręcam ze sobie nie poradzę itd, ale ja z tych nerwowych mamusiek jestem wiec pewnie to dlatego. Szczególnie z rana po przebudzeniu taki głupie myśli mnie dopadają, oby to minęło.

w tym tygodniu muszę zrobić badania, któraś z dziewczyn poszła, ze 6 fiolek krwi jej pobrali:szok: chyba im tam padnę

pozdrowienia
 
hej dziewczyny. ja tez mam problem z krwawieniem niestety. mam jednak nadzieje ze to wszystko przez sex. kochalismy sie dwa razy w ciagu dnia i za drugim razem uzylismy zelu intymnego durex. w ogole mi do glowy nie przyszlo ze to gowno moze miec jakis wplyw, zel nawilzajacy i nie mozna go uzywac kobietom w ciazy i KARMIACYM PIERSIA :eek: w ogole WTF co ma zel do karmienia piersia. rozumiem jakby byl rozgrzewajacy no to ok. uzylismy go niewiele i pozniej zauwazylam niewiele krwi na bieliznie. bylo tego naprawdę mało i już tego nie ma więc wydaje mi się ze to jets spowodowane wlasnie sexem. napisalam do mojego ginekologa czy powinnam jechac na izbe czy poczekac na wizyte u niego na ktora jestem zapisana w srode to stwierdzil ze jak juz nie krwawie to widzimy sie w srode. jak myslicie? niby sie mowi ze mozna się kochac w ciazy.
 
Sylvi ale ja to juz po raz ktorys pisze, ze w Irlandii nie daja nic na podtrzymanie ciazy. Znowu uslysze "trzeba wszystko zostawic naturze". I tak tez robie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Oby wszystko było ok mi lekarz powiedział że jak płód jest uszkodzony genetycznie to nie ważne gdzie będe to i tak dojdzie do poronienia więc trochę cie rozumie ale trzymam mocno kciuki
 
Natka90, Olencja dbajcie o siebie, trzymam kciuki zeby było ok

ja sie martwię bo schudłam juz dwa kg, a jestem bardzo chuda 50 kg przy 173 cm wzrostu. nie mam w ogóle apetytu, nie mam mdłości, czasami tylko taki słabe, a mimo to na nic nie mam ochoty, wszytko mi śmierdzi i nie smakuje, a najgorzej jest z mięsem, na sama myśl mnieodrzuca. Zmuszam sie do jedzenia, ale waga i tak spada, Help!!!!

u nas dzidzia zaplanowana, ale głownie to maz i moja córcia jej chcieli, ja mam cały czas mieszane uczucia i cały czas sie nakręcam ze sobie nie poradzę itd, ale ja z tych nerwowych mamusiek jestem wiec pewnie to dlatego. Szczególnie z rana po przebudzeniu taki głupie myśli mnie dopadają, oby to minęło.

w tym tygodniu muszę zrobić badania, któraś z dziewczyn poszła, ze 6 fiolek krwi jej pobrali:szok: chyba im tam padnę

pozdrowienia


Ja dziś byłam na badaniach tych wstępnych i pobrali mi 2 fiolki trwało to z 5 min może nawet mniej :) będzie ok zobaczysz
 
reklama
W końcu ugotowałam sobie żurek który chodził za mną od tygodnia wraz z ziemniaczkami puree i schabowym które też dziś zrobię ale najpierw zmykam do dentysty wrrrr :( nie lubię ale teraz trzeba się kontrolować :)
 
Do góry