reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Hej

Ale naprodukowałyście...szok

Milagros mocno trzymam kciuki za Ciebie i za to by maleństwo na następnej wizycie się ujawniło.

Ironia ja już na L4 jestem.

Bar Ty się nie martw jak to będzie. Ciesz się ciążą. Czytaj, odpoczywaj i rób wiele rzeczy na które masz ochotę. W drugiej ciąży nie będziesz miała na to czasu.

Ola gratki udanej wizyty.

Duncia życzę udanej wizyty i bardziej wygadanego lekarza. W Toruniu też upał. Jak córka się obudzi to zrobię jej basen na balkonie.
 
reklama
no ja tez nie mam wiekszego wyjscia z pracą :p mam kilku podwykonawców więc będę tylko zarządzać pracami jak bede bardzo zmeczona :) a z tymi zusami to cos zle przeczytalam bo dostałam od ksiegowej jeszcze jedno wyliczenie ze jak w 7 mc ciazy zaplace do konca po 1600 zł za chorobowe to pozniej dostane 1400 zł co miesiac przez rok wiec to by było super byłoby na spokojnie na nianię i pieluchy :D i na to się pewnie zdecyduje :-)


oj nie łatwo tak wszystko ogarniac... ja dzis zrobilam pyszny obiadek i idziemy chyba na chwilke sie położyć i wracam do pracy :)


Duncia
na to wygląda :D

jutro usg o 13 troche cie cykam co to będzie...
 
nailie pamietam wszystko:) a slowo 'macica' to wrecz wrylo mi sie w pamiec i chyba nigdy nie zapomne:-D
a mi sie znowu zaczal jadlowstret:( to samo co w pierwszej ciazy. Na mysl o tym, ze mam cos zjesc robi mi sie niedobrze. Dzisiaj na obiad zjadlam sam makaron bo tylko to bylam w stanie przelknac. Ehh.. oby do drugiego trymestru..
 
siemka a może któraś jest z Radomia lub Warszawy???
umnie mdłości przeszły cycki mnie nie bolą tylko smażonego jeść nie mogę nie wchodzi mi wczoraj miałam barszcz czerwony z ziemniakami a dziś kluski śląskie z sosem pieczarkowym jemu dużo owoców ale czas na zwolnieniu się tak dłuży nie sam-owicie a dzis upal nie samowity może na weekend pojadę do teściowej bo w bloku cieżko wytrzymać
 
Dziewczyny, w ostatniej chwili stwierdzilismy z mężem, że jakoś damy radę i chociaż na 4 noce chcemy się przejechać nad morze. Myślicie, że jak pojedziemy w ciemno to coś się uda znaleźć? Bo od wczoraj szperam po necie i czarno to widzę :p.
 
ja jestem z Lublina ale teraz mieszkam w Radomiu. Jeśli chcesz zapytać o polecanego lekarza to pytaj mnie a ja Ciebie :p nie wiem nic, trafilam na jednego konowala co mnie nastraszyl i od tamtej pory jezdze do swojego zaufanego w LU... zapisalam się za to w Radomiu do ginekologa- endokrynologa (bardziej ze względu na tarczycę, ale i zeby miec dwa w jednym przy okazji) Wróblewski się nazywa. Zobaczymy, ocenimy :p Może ktoras z Was poleci ginekologa lub endokrynologa z Radomia?

Dziś mam wizytę w lublinie stresuję się bardzo... mąż w ogole rzucił pomysł ze chcialby wejśc ze mna i zobaczyc kropka na usg. a to przecież "dowcipne" usg :p

Nie rozumiem dlaczego lekarze tak straszą z tą wielkością zarodka w pierwszych tygodniach. ja na 1 wizycie mialam sam pecherzyk 3 mm a za tydzien pecherzyk mial 13 mm i w srodku byl zarodek 2,5 mm. takze to bardzo szybko potrafi urosnąć :tak::tak: takze zamiast straszyc powinien powiedzieć ze zapraszam panią za tydzien za dwa bo tak czy siak tak zaleci a swoje podejrzenia przemilczec do tego czasu. po co stresowac biedne kobiety
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bylam teraz od 10 do 13 nad morzem i mowie ze obdzwonilismy wszystkich praktycznie zeby przenocowac i jest lipa jak znajdziesz cos na bookingu to jest na 100% pewne
Ja robilam rezerwacje na lipiec miesiac wczesniej
 
Do góry