reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja od wczoraj lekko zakatarzona, glowa troche pobolewa ale nie mam goraczki. Moge zazyc apap? Nie orientuje sie, a w poprzedniej ciazy nie chorowalam.
Mnie dzisiaj naszla ochota na cole i musialam kupic, za to jedzenie mnie odrzuca, nic mi nie smakuje i zaczyna mi wszystko smierdziec :/
sylvi- udanej wizyty
poziomka- mnie juz tak nie bola jak na poczatku, jest o niebo lepiej.
 
reklama
Witam się prawie w południe. Sylvi kciuki mocno zaciśnięte. Ja już nie mogę się doczekać do wtorku i zobaczę swego okruszka. Dziewczyny jestem masakrycznie chora, katar, ból gardła, kaszel i dreszcze. Czosnek nie pomaga co mogę jeszcze wziąść?
 
Izik ja tez z jedzeniem wybrzydzam. Nawet nie mam ochoty na mieso. Owoce i warzywa za to moge jesc.

misssoni idz do lekarza on Ci napewno pomoze.

sylvi powodzenia na wizycie ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Kurcze wspolczuje wam tych katarow, przeziebienia w pierwszym trymestrze to nic dobrego, ale to pewnie wynik ciąży że takie podatne jesteśmy. Wygrzewajcie sie porządnie.
Sylvi moj krwiak wlaśnie sie nie wchlania. Mam nadzieje ze ruszy.
Volka ja babcie mam z cukrzycą wiec to czynnik dodatkowy. Ciekawe czy Tobie coś powie.
 
Sylvi kciuki zaciśnięte :-)

Kubusiowa bezpiecznej podróży, bez żadnych nieprzyjemnych dolegliwości :-)

Mnie piersi w ogóle nie bolą i się nic nie powiększyły, może to przez to że dwa miesiące temu zakończyłam karmienie bo synek juz nie chciał cyca.

Misssoni Pij ciepłe mleko z miodem i czosnkiem, zrób syrop z cebuli.
 
Witam się prawie w południe. Sylvi kciuki mocno zaciśnięte. Ja już nie mogę się doczekać do wtorku i zobaczę swego okruszka. Dziewczyny jestem masakrycznie chora, katar, ból gardła, kaszel i dreszcze. Czosnek nie pomaga co mogę jeszcze wziąść?

Jest taki syrop *spam* - dla kobiet w ciąży. Same naturalne składniki - ja w 5tc byłam taka chora i mnie uratował
 
Mi sporo urosly piersi, ale z bolem to roznie. Raz bola raz nie. Najgozej jest po calym dniu w staniku. Jak go sciagam to umieram z bolu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Współczuję wam kataru. Sylwi kciuki za wizytę. Mnie cyc odpuścił ale wygladaja jak granaty R zachwycony tym. Ja to dziś jak pijana w głowie samoloty. Miłego dnia
 
Witajcie ..;) Ja wekeend rodzinny dziś do teściów , jutro do swoich rodziców ;)

Chorujące wygrzewajcie sie ;) Ja gdy karmiłam robiłam sobie syrop z cebuli ... no i też pomogły mi tabletki prenatal na gardło.

Sylvi - czekam na dobre wieści ;)

Urlopowiczkom udanego wypoczynku ;)
 
reklama
Dobry dobry:-) ja po wczorajszym grillowaniu również wstalam z katarem :(
Kubusiowa powodzenia w podróży :-)
Sylvi kciuki za wizytę :)
 
Do góry