reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Juana ja też się trochę jak dinozaur poczułam :D mam teraz 32 lata :)

Milagros nie ma co się przejmować opiniami, chociaż to przykre. Może przekonają się w końcu?

Pampuszek powodzenia na wizycie.

Natka będzie dobrze. Jeszcze kilka tygodni i minie najgorsze.

Barbra ja zapytałabym :) chociaż pewnie cały pierwszy trymestr może być zakaz.

Lilithgoth trzymam kciuki, by skurcze przeszły i by ciśnienie nie skakało tak.

nataliagrajek już niedługo drugą wizytę będziesz mieć, to będzie wiadomo, czy jest zarodek.

sylvi udanego wyjazdu :) synek już kocha widać maleństwo :)

ironia dużą imprezę miałaś :D Ja też jakoś nie mam teraz takiej ochoty sprawdzania zarodka itp. Ja pierwszą wizytę mam 13 sierpnia i dopiero potem zacznę mówić :)

szefiec powodzenia na wizycie.

Mi w tej ciąży już tak brzuch wypchnęło, że wyglądam co najmniej na 4 miesiąc. Jak tak dalej będzie, to za miesiąc już nic nie ukryję.
 
reklama
hej dziewczyny :)
Udało mi się przeczytać wszystko co napisałyście przez weekend :) Próbowałam też wczoraj wieczorem ale zasnęłam nad laptopem :p

LilithGoth trzymaj się dzielnie, jak jesteś w szpitalu to znaczy, że w dobrych rękach jesteś, napewno będzie dobrze :)

Milagros musisz myśleć pozytywnie, możliwe, że te brązowe plamienia to nic poważnego. :):)

Szefiec tzrymam kciuki za Twoją wizyte i Twoją fasolkę :)

Dziewczyny ja wczoraj wybrałam się z mężem na zakupy. Musiałam kupić dwie sukienki, bo wybieramy się na dwa wesela, a z racji fasolki w brzuchu nie mieszczę się w sukienki, które mam w domu ( w piersiach zdecydowanie więcej niż było i ten brzuch wzdęciowy :p). Taka chwila zakupowa dobrze mi zrobiła, ale wróciłam zmęczona jakbym przebiegłam maraton.

Ja mam aktualnie 27 lat, więc tak pośrodku między Wami :) Tak zaplanowaliśmy sobie z mężem, że w przyszłym roku chcemy, żeby dzidziuś się urodził i się udało :D

Miłego dnia :-)
 
Lilith- trzymam za Ciebie kciuki! A te skurcze to od ciśnienia czy jak?
Ale nawrzeszczałam od rana na mojego męża. Aż mnie wszystko w środku boli. Ale tak mnie wkurzył; czasami sypie specjalnie jakieś teksty po których wie, że mnie na pewno wyprowadzi z równowagi...no i ja nei wytrzymuję i wrzeszczę a potem wszystko mnie boli z tych nerwów :(.
Dzieci miały iść od dzisiaj do przedszkola z powrotem, ale szkoda mi tej pogody i mąż wziął jeszcze urlop, bo nad morzem nam się nie udała pogoda, więc będziemy w tym tygodniu nad jeziorem wypoczywać :).
I Wam wszystkim też życzę udanego dnia!
 
Witam się z pracy. Posłuchałam was i podleczyłam się czosnkiem,cebulą,miodem i teraz męczy mnie trochę katar ale przeżyję. Niestety nie nadrobię tych dwóch dni.
Lilith kciuki za ciebie i fasolkę. Trzymajcie się mocno.
Witam wszystkie nowe marcóweczki.
Jutro mam wizytę i nie mogę przestać o tym myśleć. Stresuję się mega.
 
Hej, nam od razu Pani Doktor powiedziała, że można się spokojnie kochać, co uskuteczniamy od początku i jest bardzo fajnie:) Wiecie, jak odpuszcza napięcie typu "czy już jestem w ciąży czy nie albo jejku a może zaszłam" to można się totalnie wyluzować:)

My mamy zarezerwowaną podróż do Chorwacji samochodem za 3 tygodnie to jest jakieś 1500 km i się stresuje mocno jak to będzie... Lekarka powiedziała, że nie lubi jak ciężarne podróżują, ale że jak mamy zarezerwowane to ok tylko robić przerwy co 1,5-2h.

A jak u Was ze sportem? Ja regularnie biegałam długie dystanse przed ciążą i strasznie mi tego brakuje:( Pytałam jaki sport można w ciąży to powiedziała długie spacery i pływanie. Mam karnet na basen i spaceruję, ale nie mogę się doczekać jakiejś gimnastyki dla ciężarnych itp. Ale to chyba dopiero od 2 trymestru, nie?
 
grandiflora u mnie też problem z ćwiczeniem do tej pory typowy ciężarowiec, crossfit , więc ciężko się przestawić że nie mogę teraz ciężarów dźwigać ale po konsultacji z lekarzem i co najważniejsze z fizjoterapeutą ćwiczę bez obciążenia czyli dla mnie żaden wysiłek, aby się nie męczyć, biegam, rower, pływam i dodatkowo ćwiczenia typowo dla ciężarnej na wzmocnienie powięzi brzusznej, mięśni kegla. Jeśli przed ciążą byłaś aktywna sportowo to wręcz wskazane aby nadal to kontynuować tylko uprzednio skonsultuj się z lekarzem :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej laski. Nie nadrobie was... Lilith kciuki za kruszynke.Nie mogę doczekać się 2trymestru nie mam na nic siły mecze się strasznie ehh... jeszcze zab mnie boli a strasznie boję się dentysty
 
Milagros24 a nie wypada Ci np termin miesiaczki teraz czy cus?? Mi wyszlo, ze te plamienia co mialam to wlasnie pojawialy sie w dzien okresu i sie organizm oczyszczal.

Lilith trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok ;*

Nataliagrajek witamy ;) Mi dzisiaj 9 tydzien stuknal i dalej mnie czasami jajniki kuja.



Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
hej czytam was ale jakoś weny do pisania nie mam
ja mam wizytę za tydzień odebrałam wyniki w sobotę i jak jak je zobaczyłam to aż mi ręce opadły mam mega anemie tarczyce i nie wiem jak cukier bo mam 91 a max jest 99 z obajów mam mało zostały mi mdłosci ze muszę cos mieć w ustach miętowego lub cos jesć ale jak przesadze w z jedzeniem to wymiotuje nie jem nic smażonego ostanio 4 dni pod rząd jadłam zupę ogórkowa nawet rybki smazonej co uwielbiam nie moge jeść wczoraj co zjadłam zapiekanke bo byłam z młodym nad woda.
co do sportów lekaz mi zakał biegania bo jak to wygląda jestem na l4 a ćwiczę wiec powiedział basen długie spacery i koniec.umnie prawie kazdy juz wie na fajesie sie pochwale jak bede juz po 2 wizycie u lekarza
pozdrawiam i życzę zdrowia udanych urlopów i dużo cierpliwośći
 
reklama
Zrobiłam sobie wolny weekend od czytania, a teraz nadrobić nie moge :-p ja mam 28, jak urodze bede miała 29 i sie ciesze że to teraz, wczesniej byłam zbyt niedojrzała, a przed 30stką dobrze się wyrobić ze względów med., jedyne co mi przeszkadza to zarobki ... wynajmujemy mieszkanie, mamy przeciętne płace, a wszystko kosztuje :-( jednak jestem dobrej myśli i chyba jako jedyna wierze w to że sobie spokojnie poradzimy :-p rodzice sie martwią, moje kochanie się martwi ... ale ja zawsze taki lekkoduch finansowy ... nie wiem czy to dobra postawa
 
Do góry