reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Pampuszek raany, ile ja bym dała, żeby być teraz nad morzem :zawstydzona/y:

U nas o 9 rano było już 28 stopni... W domu mam wszystkie okna pozamykane i jest fajnie, nawet chłodno, rolet w sypialni nawet nie próbuję podnosić :sorry:
 
czesc dziewczyny byłam wczoraj na wizycie wszystko w porządku maleństwo ma 1,95 cm serece bije jak oszalałe :-):-) tyle radości ale mam od wieczora gorsze utrapienie zaczyna mi się robić opryszczka na wardze niestety jak byłam u lekarza nie było jej jeszcze, nie jest to moja 1 opryszczka w życiu, ale 1 w ciąży i teraz waruje czy to nie zaszkodzi płodowi już sie tyle naczytałam, że nie wiem masakra czy któraś z Was coś wie na ten temat? czy może wie co mogę stosować jakie maści plastry? :-:)-(
 
Szefiec super,ze maluch rośnie :-)
A co do opryszczki to niestety nie wiem, może spróbuj telefonicznie skontaktować sie z lekarzem albo zapytaj w aptece?
 
Szefiec gratuluję wizyty :tak: Ja już miałam opryszczkę w tej ciąży, w sumie dopiero mi ślad znika, stosowałam takie cudo, jest rewelacyjne Regeneracja naskórka i popękanej skóry La Roche-Posay , szybko się goi. Próbowałam też z sudocremem, ale efekt był o wiele bardziej mizerny. Najlepiej działa u mnie na to heviran, ale nie wiem jak to jest ze stosowaniem go w ciąży...
Ponoć opryszczka wargowa niebezpieczna jest dla malucha jak się pojawi pierwszy raz w życiu w ciąży
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za rady w sprawie sportu. Ale nie wiem czy aż tak intensywnie to bym się nie bała ćwiczyć, już jak pływam za dużo to mąż jest na mnie zły, że na siebie nie uważam, a co dopiero jakbym poszła biegać. Lekarka powiedziała, ze na ćwiczenia przyjdzie czas w 2 trymestrze a na razie cała krew ma iść do dziecka a nie do mięśni.

szefiec gratuluję!:)

Ja też nie wiem co ze sobą zrobić z tego gorąca... prysznic chyba będzie najlepszym rozwiązaniem. ;)
 
Szefiec gratulacje, ja w poprzedniej ciąży miałam w pierwszym trymestrze pierwszy raz w życiu opryszczke i lekarka pozwoliła mi stosować tylko taki krem Lips bez recepty w aptece to kosztowało chyba 8 zł zeszło po kilku dniach
 
Hej dziewczyny, ciezko was nadrobic.

Mieli dzisiaj mnie wypuscic ale niestety znowu powtorka z rozrywki cisnienie z rana 156/110, skurcze, juz mam dosc. Ja chce do dzieci, tutaj jest tak goraco ze masakra nie idzie wylezec
 
reklama
Do góry