reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Poziomka to niefajnie ;)))
Mój Janek to lewus, od miesiecy leży po lewej stronie, a jak sie przewraca na prawo to zaraz widze -bo gula wielka i czuje- bo mi ciśnie wątrobe. I tez mu niewygodne bo po chwili wraca na lewo ; ) Jak sie poloze na lewy bok to szybko sie uspokaja.
Bar bra co zrobiłaś z tymi ciuchami co ostatnio segregowalaś? Oddajesz gdzieś czy wywalasz?
 
reklama
Izik dobre wieści :) teraz tylko się ciszyc szczęściem z całą rodziną ;)

Kubusiowa no właśnie będę musiała mu tam zajrzeć. Na szczęście jest pogodny i jakby mu nic nie dolegalo, jak mu szły 3 czwórki naraz to
wtedy był marudny, a teraz w ogóle tyle ,ze ten kaszel.

Serduszko Kubuś w domku będzie się jeszcze lepiej czuł ,co w domu to w domu ;)

Cień leży i odpoczywaj -nie marudz -będzie dobrze !

Bar moja koleżanka tez zawsze mówi ,że jak coś ja boli to nie bierze leków ,bo jej kot ja wygrzewa; D

Poziomka ja jak wstaje do toalety to się boje i wyobrażam ,jak mi wody odchodzą ,do sklepów tez juz sama się nie ruszam ;D
 
Po mnie na badania mąż przyjechał z pracy i potem do domu mnie przywiózł i odprowadzil chwilę posiedzial i pojechał do roboty a do laboratorium mam 5 min piechotą :)
Serduszko super izik też dziś dzień powrotów :)
 
Fanti a Twoj synek to rocznik 2007? Mieliście szczepienie odre swinke i rozyczke ?
Mój Oli jest rocznik 2006 ale w zeszłym półroczu zabrało tych szczepionek i wszystkie dzieci od września na ten rok były przeniesione.
Dziś niby jest ok ale katar ma. Nie wiem co z basenem będzie. Jak do 14 nie przejdzie to odwołany.
Ja już w sumie też lepiej. Ale męczyłam się w nocy.
Jak po północy jeszcze idę siku to do rana już nie wstaje więc noc ok. pobudka o 9 dziś więc pięknie się zaczyna.
 
Izik fajnie, ze juz do domu. Mialas naturalny porod tak?
Jak sie czujesz?
Serduszko super, ze wychodzicie?
Cien dawaj znac co u Ciebie?
Barbra i gak dzisiaj sie czujesz lepiej bez krążka?
 
Isia ja tez na szczescie usnelam ;)

Izik a co to za antybiotyk na krew?

Edit no u nas z kazdym zębem potrafiła nuc inna historia, raz katar, raz kaszel, raz goraczka, raz wszystko na raz, a raz nic nie zauwazylam ;)

Volka u mojej sie to sprawdzilo, ostatnie mleko ok polnocy, pobudka o 4 (tak jak w ciazy) i potem ok 6-7, ok 8 juz bylo po spaniu. I tez jakos po 4 miesiacu te pobudki w nocy sie skonczyly

Barbra ile wazy Twoj kot? Ja sie na plecach nie moge położyć bo mi ciezko oddychac, a jeszcze jakby moj 4 kilowy klocek sie powalil na klatke piersiową to chyba bym zeszła... :sorry:

Kate moze smoczek jest za duzy?

Bursztynek ale waga! Podziwiam takie babeczki ktorym udaje sie urodzic tak fuze dziecko naturalnie. Kolezanka byla po terminie?
 
Kotek ma ok 4 kg ale tego nie czuć jak byłoby mi ciężko to bym ją zarzuciła :)
Sarna dziś już nie czuje żadnej różnicy z czy bez wczoraj tylko pod brzuchem bolało ale przeszło ew psychicznie wiem że już nic nie trzyma moja szyjka :/
 
reklama
Witam z rana... Czuję się jakby całą noc ktoś okładał mnie kijem po biodrach hehehe

Serduszko super, że już po wszystkim :)

Cień, maya powodzenia...

Dzasti, izik dzielne mamuśki z Was :)

Bar, ja wogóle nie wierzę w te wyliczenia wagowe z usg... Jak byłam w ciąży z Olą, to było po poronieniu i bardzo się bałam, wiec zaczęłam chodzić na prywatne wizyty do prof. Dębskiego... Tam super sprzęt, jedna wizyta 450zł więc musiało być jakby luksusowo hihi Ale wracając do meritum - ten superduper lekarz na swoim megadrogim sprzęcie obliczył, że Ola waży ponad 4kg. I wyobraź sobie moje zdziwienie gdy wyciągnęli ze mnie gluta 2880kg i 48cm hahaha Później wstyd mu było jak niewiem. ;)
 
Do góry