reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Isia to poczekasz jeszcze.

W seksie chodzi i o nasienie i o orgazm. Obie rzeczy mogą zadziałać niezależnie. A z masowaniem sutków to lepiej przeczytać jak to robić, bo nieumiejętne może ponoć wywołać stres u dziecka.
 
Grandiflora gratuluję.

Jadę na IP, dzwoniłam do mojego gina i kazał pojechać by sprawdzić czy to wody.
 
Serduszko dzielna bylas, dalas rade!!odpoczywajcie!!
Glandiflora Was rowniez gratulacje. O tak czekamy na dalsze informacje.
Iska to juz niedlugo &&&caly czas zacisniete!!
Tak Volka w sperma moze wywolac skurcze tak samo jak masowanie sutkow. Ale to nie na kazdego dziala.
 
Serduszko gratulacje :) byłaś bardzo dzielna :*
Grandiflora tobie też gratulacje daj znać jak znajdziesz chwilkę :)
Volka ma rację tu chodzi o sperme i oksytocyna się wytwarza podczas każdej pieszczoty nawet przytulania to choroba milosci
U mnie jest tens ale trzeba sobie kupić samemu to do przyczepienia te końcówki za 60 zł
 
reklama
Serduszko, Gandiflora gratulacje dla Was! Wycałujcie maluszki! <3

Isia powodzenia! Daj znać kto tam się krył przez cały czas :) teraz już tylko ja zostanę z niespodzianką...

Ja po ostatnim usg mam wpisane afi 15, więc maleństwo ma penthouse hihi
 
Do góry