reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Fanti trzymam mocno za meza &&. Cien my mamy pewnie ok.20-22 st. Przewaznie. Dzieci biegaja w krotkich rekawkach.
 
Izik ja po pierwszym porodzie, jeszcze bedac na porodowce powiedzialam, ze za dwa lata wracam z drugim - i sie spelni;D rowne dwa lata po pierwszym porodzie wroce rodzic drugie ;D ale juz teraz na porodowce bede siedziala cicho i o trzecim nie wspomnę ;D

Fanti kciuki za meza! Wszystko bedzie dobrze! :) a kiedy beda wyniki? Juz dzisiaj sie czegos dowie?

Bar Bra Ty sie juz szyjka nie martw, juz mozemy rodzic:) a co do ruchow to moj sie rusza non stop. Czasem to tak boli, ze mam dosyc;) ale wiem, ze to na 90% moja ostatnia ciaza i ciesze sie tymi kopniakami ile moge:)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
Fanti trzymam mocno kciuki &&&& :*!!!!!!!!!!!!!

Cień moja jest nieaktywna tak jak wcześniej[emoji14]teraz jest bardziej spokojnym dzieckiem czasami się wypina dziwnie ale zaraz ja stukam i wraca do normalności ^^

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Rany Isia, to się wygłodzisz...

Izik - dasz radę. Kobiety zawsze dają rade :)

Asienka oby wszystko dobrze się skończyło!

Bar ja też mam na tylnej ścianie i podobne odczucia...jedno wielkie bajabongo w tym moim brzuchu... P.s. pasuje Ci ta czerwień ;)

Cień my mamy zawsze ok 19-20 stopni. Ola spała w body, pajacyku i wsadzona do śpiworka bez rękawów. Do tej pory lata cienko ubrana i zdrowa jest jak rydz. Ale my ogólnie jesteśmy zwolennikami hartowania ;)
 
Cien u nas w dzien mamy tak okolo 20-22 stopni. Do spania 18-19. Przy noworodku nie zamierzam tego zmieniac:)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry